Filtry
Promocje
 Celownik Termowizyjny Senopex DOT S10 LRF Celownik Termowizyjny Senopex DOT S10 LRF
Producent: Senopex
Cena: 28 999,00 zł 31 999,00 zł
  • promocja
  • nowość
 Celownik Termowizyjny Senopex DOT S10 Celownik Termowizyjny Senopex DOT S10
Producent: Senopex
Cena: 26 499,00 zł 29 999,00 zł
  • promocja
 Celownik Termowizyjny Senopex DOT A5 50mm Celownik Termowizyjny Senopex DOT A5 50mm
Producent: Senopex
Cena: 13 999,00 zł 16 499,00 zł
  • promocja

InfiRay to globalna marka, której działanie koncentruje się na technologii obrazowania w podczerwieni. Działalność w ponad 40 krajach na całym świecie przełożyła się na sukces firmy w tworzeniu niezawodnych celowników termowizyjnych, które sprostają wymaganiom nawet najbardziej wymagających użytkowników.

InfiRay – producent dla wymagających

InfiRay to firma specjalizująca się w produkcji termowizorów najwyższej jakości. Niektóre produkty znane są w Polsce pod marką Xeye, która jest częścią InfiRay. Producent wyróżnia się zastosowaniem w swoich sprzętach nowoczesnych technologii. Dzięki temu użytkownicy mogą korzystać z termowizji o bardzo wyraźnym obrazowaniu. Dodatkową zaletą produktów InfiRay są praktyczne funkcje, ergonomia oraz niezawodność.

Niezawodne celowniki termowizyjne InfiRay

Celowniki termowizyjne InfiRay są wielofunkcyjnymi urządzeniami, które cechują się wysoką jakością korekcji obrazu oraz jego automatyczną optymalizacją. Dzięki temu obserwacja celu będzie bardzo wyraźna i pozwoli oddać celny strzał. Matryca, która została zastosowana w celownikach, to VOx. Charakteryzuje się niebywałą wydajnością, żywymi barwami oraz szczegółowym obrazem termicznym. Dojrzeć go można na małym ekranie AMOLED w rozdzielczości HD.

Bardzo ważną zaletą celowników jest to, że mogą działać w bardzo niekorzystnych warunkach atmosferycznych. Niezależnie od tego, czy panuje gęsta mgła, deszcz czy śnieg. Wszystko to możliwe jest dzięki innowacyjnemu trybowi Ultra Clear, którego wysoka czułość umożliwia odczyt nawet bardzo małych detali.

Zastosowanie w celowniku zaawansowanej optyki i 16-krotnego zoomu cyfrowego przekłada się na zasięg aż 2000 metrów. Warto także zwrócić uwagę na funkcję Pictrue-in-Pictrue, pojemny akumulator, możliwość przechwytywania obrazu i nagrywania wideo oraz moduł Wi-Fi z aplikacją mobilną, które podnoszą komfort korzystania z urządzeń.

Termowizory InfiRay – wszechstronne i wysoce funkcjonalne

Marka InfiRay słynie również z wysokiej jakości nakładek termowizyjnych, które mogą być wykorzystywane jako nakładka na lunetę dzienną oraz monokular obserwacyjny. Urządzenie to wyróżnia się prostym montażem oraz intuicyjną obsługą. Po zamontowaniu nakładki na broni niepotrzebne jest jej przestrzeliwanie, po włączeniu jest od razu gotowa do działania. Termowizory InfiRay cechują się wysoką jakością obrazu, która oddaje żywe kolory, wysoki kontrast i niebywałą ostrość. Nakładki, tak samo jak w przypadku celowników, wyposażone są w funkcję Ultra Clear oraz mikroekran AMOLED. Bardzo przydatnym rozwiązaniem jest także pilot bezprzewodowy do zdalnego sterowania urządzeniem. Podczas wielogodzinnej obserwacji bardzo przydatna jest opcja display off, która wyłącza wyświetlacz, ale nie urządzenie. Dzięki temu można wydłużyć pracę sprzętu na baterii.

InfiRay – gwarancja wysokiej jakości sprzętu

Marka InfiRay znana jest niemal na całym świecie jako producent najwyższej jakości sprzętu. Termowizory InfiRay to intuicyjne urządzenia, które pomogą zwiększyć celność strzałów oraz skuteczność obserwacji w nawet trudnych warunkach pogodowych. Doskonały obraz bez zakłóceń jest możliwy do osiągnięcia tylko za pomocą najlepszej optyki. Do tego łatwy montaż i wszechstronne możliwości wykorzystania sprzętu przekładają się na to, że InfiRay jest marką, na którą warto zwrócić uwagę, poszukując najlepszego ekwipunku myśliwego.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl