Promocje
 Celownik Termowizyjny Senopex DOT S10 LRF Celownik Termowizyjny Senopex DOT S10 LRF
Producent: Senopex
Cena: 28 999,00 zł 31 999,00 zł
 • promocja
 • nowość
 Celownik Termowizyjny Senopex DOT S10 Celownik Termowizyjny Senopex DOT S10
Producent: Senopex
Cena: 26 499,00 zł 29 999,00 zł
 • promocja
 Celownik Termowizyjny Senopex DOT A5 50mm Celownik Termowizyjny Senopex DOT A5 50mm
Producent: Senopex
Cena: 13 999,00 zł 16 499,00 zł
 • promocja

Rozglądając się za wysokiej jakości sprzętem łowieckim, warto odwiedzić sklep internetowy TaniePolowanie.pl. W ofercie posiadamy wiele interesujących rozwiązań od znanych producentów broni myśliwskiej, takich jak: PARD, Hikvision, Łuszczek, InfiRay, OWL, Thermtec oraz Senopex. Proponujemy urządzenia optoelektroniczne, optyczne, noktowizyjne, termowizyjne i wiele innych. Produkty te tworzone są przez światowej sławy naukowców, wyposażone są w solidne obudowy, innowacyjne funkcje oraz gwarantują bezpieczeństwo. Z nimi polowanie nawet w trudnych warunkach będzie sprawiało przyjemność.

 Celownik Termowizyjny Senopex DOT S10
Producent: Senopex
Cena: 26 499,00 zł 29 999,00 zł
 • promocja
 Celownik Termowizyjny Senopex DOT S10 LRF
Producent: Senopex
Cena: 28 999,00 zł 31 999,00 zł
 • promocja
 • nowość
Luneta noktowizyjna PARD DS35 850nm
Producent: PARD
Cena: 4 299,00 zł 4 799,00 zł
 • promocja
Luneta noktowizyjna PARD DS35 940nm
Producent: PARD
Cena: 4 299,00 zł 4 799,00 zł
 • promocja
Luneta noktowizyjna PARD DS35 LRF 850nm
Producent: PARD
Cena: 5 499,00 zł 5 999,00 zł
 • promocja
Luneta noktowizyjna PARD DS35 LRF 940nm
Producent: PARD
Cena: 5 499,00 zł 5 999,00 zł
 • promocja

Producenci noktowizji i termowizji myśliwskiej – marki dostępne na TaniePolowanie.pl

Szukając sprzętu myśliwskiego, warto zwracać uwagę nie tylko na ceny i dane techniczne, lecz także markę. Urządzenia produkowane przez znane na rynku, światowe firmy gwarantują wysoką jakość i bezpieczeństwo. W sklepie internetowym TaniePolowanie.pl asortyment jest bardzo szeroki, a ceny przystępne. Rozwiązania dla siebie znajdą zarówno doświadczeni myśliwi, jak i amatorzy, dopiero rozpoczynający swoją przygodę z polowaniem. Którzy producenci optyki myśliwskiej są warci uwagi?

Jedną z najpopularniejszych firm produkującą urządzenia optoelektroniczne jest PARD. Chińska marka cieszy się uznaniem nie tylko wśród profesjonalistów, lecz także amatorów. Wysokiej klasy urządzenia noktowizyjne i termowizyjne tej marki, dostępne są w korzystnych cenach. Szczególnie ceniony na rynku jest sprzęt z serii NV-007 i NV-008. Jakie modele tej marki czekają na naszych klientów w sklepie TaniePolowanie.pl? Do wyboru są nakładki noktowizyjne, celowniki noktowizyjne, lunety noktowizyjne, monokulary termowizyjne i wiele innych innowacyjnych wariantów. Firma PARD, czyli Shenzhen Pard Technology Limited powstała w roku 2017, a jej siedziba główna mieści się w Shenzhen w Chinach. Tworzy jakościowy sprzęt, charakteryzujący się estetycznym wyglądem, solidnością, a także innowacyjnością.

Najlepsze firmy produkujące termowizję – koniecznie sprawdź te rozwiązania

Którzy producenci termowizji wyróżniają się swoim podejściem i wizją? To Hikvision, czyli międzynarodowy lider w dostawie rozwiązań monitoringu wizyjnego. Główna siedziba marki mieści się Hangzhou w Chinach, jednak jej oddziały są zlokalizowane na całym świecie, także w Polsce. W roku 2014 otwarty został oddział w Warszawie. Dzięki ogromnemu zespołowi specjalistów, czyli około 40 000 pracownikom i ponad 19 inżynierom R&D, firma może stawiać na kompleksowe działania, stały rozwój i tworzenie nowych rozwiązań. Co ciekawe, Hikvision co roku inwestuje aż 9% swoich przychodów na cele badawcze, dzięki czemu jest uznawana za jedną z najszybciej rozwijających się firm. Producent posiada również swoją submarkę, czyli Hikcmicro, która zajmuje się tworzeniem przenośnych kamer termowizyjnych. W ofercie TaniePolowanie.pl znaleźć można wiele produktów Hikvision, na przykład lornetki, nasadki i kamery termowizyjne, celowniki i nasadki noktowizyjne i inne.

Polska broń myśliwskaproducent Łuszczek specjalizuje się w sprzęcie myśliwskim i łowieckim, realizuje także zlecenia dla wojska. Produkty tej marki są innowacyjne, niezwykle zaawansowane technologicznie i precyzyjnie zaprojektowane. Dzięki kilkudziesięcioletniemu doświadczeniu Łuszczek wie, czego potrzebują klienci. Modele dostosowane do potrzeb użytkowników, które dostaniesz w TaniePolowanie.pl to przede wszystkim szybkie montaże. Pozwalają one na stabilne przymocowanie lunety do wiatrówki, sztucera i repliki ASG.

Światowi producenci – termowizja myśliwska w standardzie militarnym i wiele innych

Kolejna firma, której warto zaufać to Senopex. Ta chińska marka jest głównym producentem nowoczesnych urządzeń do obrazowania termicznego. Jej siedziba główna mieści się w Xi'an, uznawanej przez wielu za chińską „Dolinę Krzemową”. Senopex to firma typu spin-out, założona w 2005 roku. Od tego czasu stale dostarcza innowacyjne rozwiązania, tworzone przez naukowców i inżynierów ze światowej sławy instytutów. Z jej produktów korzystają Organizacja Narodów Zjednoczonych, międzynarodowe agencje ochrony granic i wybrzeża, a także kluby łowieckie. W sklepie Tanie Polowanie.pl zakupisz najwyższej jakości celowniki termowizyjne z serii DOT od Senopex.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl