Filtry
Producent
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja
Promocje
 Celownik Termowizyjny Senopex DOT S10 LRF Celownik Termowizyjny Senopex DOT S10 LRF
Producent: Senopex
Cena: 28 999,00 zł 31 999,00 zł
  • promocja
  • nowość
 Celownik Termowizyjny Senopex DOT S10 Celownik Termowizyjny Senopex DOT S10
Producent: Senopex
Cena: 26 499,00 zł 29 999,00 zł
  • promocja
 Celownik Termowizyjny Senopex DOT A5 50mm Celownik Termowizyjny Senopex DOT A5 50mm
Producent: Senopex
Cena: 13 999,00 zł 16 499,00 zł
  • promocja

Termowizor to niezbędny element nocnych polowań. Dzięki nowoczesnym technologiom każdy myśliwy jest w stanie bez problemu poradzić sobie z dostrzeżeniem zwierzyny nawet w niekorzystnych warunkach. Firma ThermEyeTec jest jednym z najbardziej renomowanych producentów termowizorów na rynku. Zachęcamy do sprawdzenia ich produktów dostępnych w ofercie TaniePolowanie.pl.

ThermEyeTec – monokular termowizyjny najwyższej klasy

ThermEyeTec to czołowy producent sprzętu opierającego się na termowizji i noktowizji. W ofercie sklepu internetowego TaniePolowanie.pl również dostępne są produkty firmy ThermEyeTec. Monokulary tego producenta cieszą się sporym uznaniem w środowisku myśliwych. To znakomite termowizory, pozwalające, chociażby na inteligentne pomiary odległości czy wyposażone w płynny zoom. Szczególnie wyróżniają się produkty z serii Cyclops. Te proste w obsłudze monokulary, przydadzą się podczas nocnych łowów. ThermEyeTec wyprodukowało również celowniki termowizyjne z serii Ares. Nazwy inspirowane postaciami z greckiej mitologii to jednak niejedyny atut tych myśliwskich akcesoriów.

Przyjrzyjmy się bliżej poszczególnym produktom ThermEyeTec. Monokular termowizyjny z serii Cyclops występuje w dwóch odmianach – 3 oraz 6. Modele serii 3 działają w rozdzielczości 384 × 288, z kolei w serii 6 jest to 640 × 512, co zapewnia lepszą jakość obrazu. Obydwie serie wykrywają podczerwień rzędu 12 μm. ThermEyeTec monokular specyfikację ma dopasowaną do potrzeb danego klienta. Dlatego w serii 3 znajdziemy produkty z obiektywami aż w pięciu odmianach szerokości: 15 mm, 19 mm, 25 mm, 35 mm i 50 mm. Modele z serii 6, a więc te o nieco większej rozdzielczości, znajdziesz w naszym asortymencie w dwóch odmianach: o szerokości obiektywu 35 mmm oraz 50 mm.

ThermEyeTec monokular – opinie, porady, specyfikacja. Wyposaż się w najlepszy sprzęt na polowanie

Co jeszcze warto wiedzieć o wyprodukowanym przez ThermEyeTec monokularze z serii Cyclops? Uwagę zwraca bardzo wygodny system sterowania, niespotykany w innych noktowizorach czy termowizorach. Złożony jest z trzech guzików, z których jeden posiada opcje poruszania się w różnych kierunkach na zasadzie joysticka. Dzięki temu obsługa menu urządzenia jest bardzo prosta. ThermEyeTec Cyclops z serii 3 i 6 posiada instrukcję i interfejs w całości po polsku. Ponadto jest odporny na upadek z 1 metra, posiada standard klasy szczelności IP67 i zawiera wytrzymałą baterię, pozwalającą na działanie urządzenia w trybie czuwania nawet przez 12 godzin.

Wyprodukowany przez ThermEyeTec monokular termowizyjny umożliwia widzenie fal podczerwieni o długości 12 μm. Większość dostępnych na rynku modeli pozwala na długość 17 μm. Mniejsza długość fal jest o wiele skuteczniejsza i sprawia, że obraz jest czystszy i bardziej szczegółowy. Specyfikacja sprzętu pozwala używać go w aż 6 różnych trybach wyświetlania obrazu. Te różnorodne palety termowizyjne pozwalają jeszcze bardziej dostosować do swoich potrzeb ThermEyeTec monokular. Opinie o sprzęcie światowego lidera są wyjątkowo pozytywne. Na pochwałę zasługuje również system sztucznej inteligencji. Umieszczona w monokularze technologia AI oparta o algorytm głębokiego uczenia się, z niesamowitą precyzją rozpoznaje odległość obiektów od patrzącego.

Szukasz dobrej lunety? Firma ThermEyeTec oferuje najlepsze akcesoria do nocnego polowania

ThermEyeTec monokular termowizyjny to niejedyny produkt tej renomowanej marki. Celowniki termowizyjne z serii Ares to specyficzna odmiana lunet czy też celowników, przeznaczonych do nocnego polowania. Model Ares 360 to po raz kolejny rozdzielczość sensora na poziomie 384 × 288, z kolei Ares 660 to już 640 × 512. Obydwa celowniki posiadają wyświetlacz o rozdzielczości 1024 × 768, a także zoom cyfrowy 1-6x. Co jeszcze wyróżnia te wyjątkowe urządzenia od ThermEyeTec? Monokulary trzyma się w rękach, podczas gdy celownik oczywiście podpinamy do broni, aby móc cieszyć się wygodnym i celowaniem przy niskim oświetleniu.

Podobnie jak wyprodukowany przez ThermEyeTec monokular, również celownik termowizyjny posiada wbudowaną funkcję głębokiego uczenia się. Dzięki temu może precyzyjnie mierzyć odległość od wykrywanych obiektów. Jednak to nie wszystko. Sprzęt ten ma funkcję automatycznej detekcji i rozpoznawania. Człowieka potrafi wykryć z odległości nawet 3000 m i rozpoznać, gdy ten jest oddalony o 1500 m. Warto połączyć tę funkcję z opcją podłączenia się do urządzenia przez sieć Wi-Fi i tym samym otrzymywania na swój smartfon powiadomień o wykryciu obiektu.

O czym warto wiedzieć, polując w nocy? Poznaj sprzęt od ThermEyeTec i nie trać celu z oczu

Zarówno wyprodukowany przez ThermEyeTec monokular termowizyjny Cyclops serii 3 i 6, jak i celowniki termowizyjne Ares to wyjątkowe sprzęty, służące do skutecznego polowania w nocy. Jeżeli chcemy wybrać się na łowy po zmroku, warto dobrze się przygotować. Zabierz ze sobą naładowany i wyciszony smartfon, którym możesz łączyć się ze sprzętami oraz wezwać pomoc w razie niepożądanych sytuacji. Naładuj też swoje myśliwskie akcesoria. Czas pracy monokularu Cyclops oraz celownika Ares od ThermEyeTec to kolejno 12 i 6 godzin. Pamiętaj o tym, jeśli chcesz używać tych sprzętów podczas polowania.

Warto pamiętać o zachowaniu ciszy oraz wyborze odpowiedniej broni. Odpowiednio zidentyfikuj cel. Po ciemku jest to trudne, dlatego tym bardziej warto skorzystać z wyprodukowanego przez ThermEyeTec monokularu lub lunety. Nawet jeśli gołym okiem jesteśmy w stanie dostrzec dany obiekt, warto wcześniej przyjrzeć się mu w termowizji, aby upewnić się, czy nie mamy do czynienia z zagrożonym gatunkiem lub człowiekiem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl