Sposoby płatności

 

Sposoby płatności

   
przelew-tradycyjny

Przelew bankowy

Przelew tradycyjny może zostać zrealizowany za pośrednictwem strony www Twojego banku lub jego oddziale. Przelew prosimy kierować na Numer konta (PKO BP): 08 1020 1664 0000 3102 0556 9712, oraz  w tytule podać numer zamówienia Shoper.

dotpay

DotPay

Szybkie płatności Online DotPay to gwarancja szybkiej realiacji zamówienia. Twoja wpłata od razu jest zaksięgowana na naszym koncie, dzięki czemu istnieje ogromna szansa, że paczka z zamówionymi produktami wyjdzie do Ciebie jeszcze w tym samym dniu. DotPay oferuje szeroki wachlarz płatności.

   platnosci-dotpay
paypal

PayPal

Płatności PayPal pozwalają na bezpieczne oraz szybkie zakupy. Dodaj jednorazowo do swojego konta PayPal kartę kredytową lub debetową. Aby dokonać płatności w trybie online, wystarczy, że na stronie realizacji płatności wybierzesz PayPal, zalogujesz się i potwierdzisz płatność.

pobranie

Pobranie

Wybierając formę płatności za pobraniem, płacisz dopiero przy odbiorze paczki od kuriera. Chcesz złożyć zamówienie bardzo szybko i nie masz czasu logować się do bankowości internetowej - polecamy skorzystać z pobrania.

 

Sposoby płatności dla firm

   
przelew-b2b

Przelew odroczony B2B

Forma płatności dostępna tylko dla firm z podpisaną umową partnerską. Płatność odroczona jest z zależności od ustaleń obu stron.

leaselink

Leaselink

Istnieje możliwość wzięcia naszych przedmiotów w leasing. Umowa zawierana jest zdalnie bez konieczności podpisania jej w wersji papierowej. Wykonanie opłaty wstępnej jest jednoczesny potwierdzeniem zawarcia umowy. Płatność za zakupy dokonywana jest natychmiast na podstawie dostarczonej faktury.

 

eRaty Santander

   
eraty

eRaty Santander

W sklepie TaniePolowanie.pl jest możliwy zakup towarów w systemie ratalnym Santander Consumer Bank. Minimalna kwota kredytu to 100 zł. Jeśli jesteś zdecydowany na zakup ratalny, wybierz Santander Consumer Bank jako sposób płatności. Więcej o sprzedaży ratalnej znajdziesz tutaj.

 

CA Raty

   
eraty

CA Raty

W sklepie TaniePolowanie.pl jest możliwy zakup towarów w systemie ratalnym Banku Credit Agricole. Minimalna kwota kredytu to 300 zł. Jeśli jesteś zdecydowany na zakup ratalny, wybierz Bank Credit Argicole jako sposób płatności. Więcej o sprzedaży ratalnej znajdziesz tutaj.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl