Celownik termowizyjny HIKMICRO Panther PQ35 LRF

Kod produktu: PQ35L
18 499,00 zł 18499.00
Dostępność: brak towaru
18499.00
ilość
szt
dodaj do przechowalni

Opis

HIKVISION – lider nowoczesnych technologii, czołowy producent kamer przemysłowych opartych o moduły termiczne, rozpoznawanie twarzy, dostawca rozwiązań do w pełni zautomatyzowanych magazynów, systemów alarmowych, poszerza swą ofertę o podręczne kamery termowizyjne, tworząc submarkę HIKMICRO.

Zastosowany w urządzeniu z serii Panther sensor o czułości poniżej 35 mK gwarantuje najwyższą precyzję podczas prowadzenia obserwacji i identyfikacji celu. Celownik termowizyjny HIKMICRO Panther PQ35 LRF to doskonałe urządzenie na niesprzyjające warunki atmosferyczne takie jak deszcz, śnieg czy gęsta mgła.

Celownik termowizyjny HIKMICRO Panther PQ35 LRF 

Celownik termowizyjny HIKMICRO Panther wykorzystuje sensor o rozdzielczości 640x512 px charakteryzujący się doskonałą szczegółowością we współpracy z wysokiej jakości wyświetlacz OLED gwarantując bardzo czysty obraz oraz wysoki komfort dla oka użytkownika. Urządzenie posiada optyczne powiększenie o wartości 1,9x oraz zoom cyfrowy działający w zakresie 2, 4, lub 8x. Daje to maksymalne przybliżenie o wartości 15,2 × które znacząco ułatwia identyfikację oddalonego celu. Celownik posiada również możliwość pracy w trybie Picture-in-Picture. Tryb ten pozwala na wyświetlanie cyfrowo przybliżonego obrazu w małym okienku na tle pełnego widoku obserwowanego otoczenia.

Celowniki z serii Panther wyróżniają się zastosowaną technologią bezprzesłonową która sprawia, że obraz charakteryzuje się perfekcyjną płynnością ułatwiającą śledzenie celu. System automatycznego wzmocnienia obrazu ACG połączony z zaawansowaną redukcją szumów 3D DNR zapewniają jasny i klarowny obraz. Podczas używania celownika możemy ustawić jeden z 4 trybów w zależności od preferencji:

 • czarny gorący
 • biały gorący
 • czerwony gorący
 • fusion

 

Termowizor z dalmierzem HIKMICRO Panther PQ35 LRF

Celownik termowizyjny HIKMICRO Panther wyposażony jest w zintegrowany dalmierz laserowy. Dalmierz ten umożliwia precyzyjne określenie odległości do celu oraz pozwala przewidzieć opad pocisku. W połączeniu z zaawansowanym termowizorem z zasięgiem detekcji wynoszącym 1800 m oraz optycznym powiększeniem 1,9x wspieranym 8-krotnym zoomem pozwala na oddawanie precyzyjnych i powtarzalnych strzałów na bardzo dalekie odległości. Wbudowany w urządzeniu moduł pozwolą na przechwycenie zdjęcia lub filmu oraz zapisanie ich na zintegrowanej 16 GB karcie pamięci. Urządzenie posiada również wbudowany modułu Wi-Fi.

 

Seria Panther Czujnik VOx

 

Kompaktowa obudowa celownika została wykonana z materiału Magnal czyli lekkiego i wytrzymałego stopu glinu i magnezu. Standard szczelności IP67 gwarantuje wysoką niezawodność urządzenia niezależnie od warunków środowiska. Konstrukcja celownika sprawia, że potrafi bez problemu wytrzymać wibracje powstające przy strzelaniu pociskami dużego kalibru takimi jak .375 H&H czy 9,3x64. Na obudowie umieszczone są przyciski oraz pokrętło pozwalające nam na łatwą i instynktowną obsługę urządzenia. Zakręcany port akumulatora mieści jedno ogniwo 18650 a urządzenie jest dodatkowo wyposażone w port USB-C umieszczony w obudowie który umożliwia szybkie ładowanie.

 

Seria Panther Wytrzymałość

 

Główne walory celowników HIKMICRO Panther PQ35 LRF

 • Sensor o czułości <35 mK gwarantujący niezwykłą precyzję,
 • Perfekcyjny obraz nawet w przypadku trudnych warunków atmosferycznych,
 • Komfortowy dla oka wyświetlacz bazujący na technologii OLED,
 • Płynne wyświetlanie obrazu dzięki technologii bezprzesłonowej,
 • Zaawansowany system cyfrowej redukcji szumów dla lepszej widoczności i jakości obrazu,
 • Zintegrowany precyzyjny laserowy dalmierz,
 • Zoom optyczny oraz zoom cyfrowy z możliwością trybu PIP,
 • Wytrzymała i kompaktowa obudowę ze stopu Magnal,
 • Wysoka wstrząsoodporność pozwalająca na stosowanie na broni dużego kalibru,
 • Standard szczelności IP67 gwarantującą niezawodność w trudnych warunkach,
 • Niska waga dla komfortu podczas długich polowań,
 • Zasilanie ogniwem 18650 oraz możliwość ładowania przez port USB-C,
 • Nagrywanie filmów i zdjęć na zintegrowanej pamięci o pojemności 16 GB,
 • Montaż za pomocą popularnego standardu szyny Picatinny.

Pliki do pobrania:

Dane techniczne

Częstotliwość odświeżania [Hz] 50
Pole widzenia 12.5° x 10.1°
Rozdzielczość sensora (szer. × wys.) [px] 640×512
Rozdzielczość wyświetlacza (szer. × wys.) [px] 1024 x 768
Rozmiar obiektywu [mm] 35
Zoom optyczny [×] 1.9
Zoom cyfrowy [×] 2-4-8
Dalmierz Tak
Pamięć wewnętrzna 16 GB
Klasa szczelności IP67 
Czas pracy (na baterii) do 6 godzin
Masa [g] 518
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl