Guard Effect - odstraszacz zwierzyny leśnej - 1 głośnik

Kod produktu: GE-1
980,00 zł 980.00
Dostępność: dostępny na zamówienie
980.00
ilość
szt
dodaj do przechowalni

Opis

Odstraszanie dzikiej zwierzyny leśnej

Profesjonalne odstraszanie zwierzyny leśnej z pola rolnego i upraw - AgroPixel

Ochrona pól uprawnych przed szkodami łowieckimi z przyczyny dzikiej zwierzyny, odstraszacze zwierzyny leśnej.

 

 

Guard Effect

Posiadanie działki lub pól uprawnych w pobliżu lasu, łąki czy pola wiąże się nierozłącznie z sąsiedztwem zwierzyny leśnej. Wszyscy dzielimy przestrzeń i nasze otoczenie z dzikimi zwierzętami. Jeżeli jednak wizyty nieproszonych gości na Twoim terenie powodują szkody i straty w uprawach, wykorzystaj odstraszacz zwierzyny leśnej.

Dziki, sarny, jelenie i inne dzikie zwierzęta odwiedzają pola uprawne w poszukiwaniu jedzenia. Niestety często niszczą przy tym uprawy, łamią młode drzewka i depczą starannie pielęgnowane ogródki i uprawy. Odstraszacz zwierząt leśnych dzięki emisji dźwięków skutecznie odstraszy zwierzynę, a Twoje uprawy pozostaną nienaruszone. Poznaj skuteczny sposób na bezpieczeństwo upraw. Sprawdź, jak działa odstraszacz zwierzyny GUARD EFFECT!

Skuteczny odstraszacz zwierząt przeciw zwierzynie płowej i dzikom

Urządzenie działa na zasadzie odstraszania dzikich zwierząt z wykorzystaniem nagranych ścieżek dźwiękowych.  Jest mniejszą wersją „Płochacza” na dzikie zwierzęta stworzoną z myślą o mniejszych areałach. Sugerowane miejsce montażu? Sprzęt należy zamontować na drzewie lub budce, w zależności od warunków terenowych.

Skuteczny wobec jeleni, dzików, saren, danieli

Odstraszacz zwierzyny leśnej uaktywnia się i przechodzi w tryb uśpienia o wybranych godzinach, dzięki czemu chroni uprawę w porze żerowania zwierzyny leśnej.

odstraszacz dzikich zwierząt
 

Połączenie głosów

Sekret wysokiej skuteczności produktu to połączenie odgłosów  zwierząt z dźwiękami kojarzonymi przez zwierzęta z ludzką aktywnością. Kombinacje dźwięków i odgłosów zostały dobrane tak, aby ich kolejność wywołała instynktowną ucieczkę zwierzęcia z chronionego obszaru. Na ich skutek zwierzęta omijają chroniony teren, a Twoje uprawy pozostają w doskonałym stanie.

Zasilany dowolną baterią zewnętrzną 12V lub małym akumulatorem

Liczna biblioteka utworów odtwarzana jest przez odstraszacz dzikich zwierząt w przypadkowej kolejności, dlatego unikamy efektu przyzwyczajenia się zwierzyny leśnej do pojedynczego dźwięku. 1,5 minutowa kompozycja emitowana jest w wybranych odstępach.

Odstraszacz zwierzyny leśnej

Guard Effect to odstraszacz głośnikowy na zwierzynę leśną emituje dźwięki, takie jak wycie wilków, odgłosy kukułki czy dzików. Specjalnie opracowane kombinacje dźwięków sprawiają, że zwierzęta leśne trzymają się z daleka od Twoich upraw. Zwierzę słyszy emitowane dźwięki już z daleka. Na ich skutek zwierzęta płoszą się i nie wkraczają na teren pola. Tak jak inne odstraszacze zwierząt leśnych, urządzenia produkujące dźwięk wysokiej częstotliwości ostrzegający zwierzęta przed zagrożeniem, skutecznie odstrasza dziki, sarny i inne zwierzęta leśne. To bezpieczna, ale efektywna metoda odstraszania zwierzyny leśnej. Produkt odstrasza zwierzynę w promieniu 10-15 ha. Zobacz warianty produktu dostępne w naszej ofercie.

odstraszacz zwierzyny z pola upraw
 

Zasięg

Odstraszacz zwierząt Guard Effect to zestaw, który składa się z dwóch głośników połączonych przewodami oraz przewodu zasilającego. Guard Effect może być zasilany dowolną zewnętrzną baterią 12V. Specjalna konstrukcja sprawia, że urządzenie jest w pełni wodoodporne i wyposażone w dodatkową osłonę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi: intensywne opady deszczu, grad czy śnieg.

Dzięki niewielkim rozmiarom i niskiej wadze z łatwością można kompletny zestaw umieścić na drzewie, drewnianym maszcie lub zwyżce myśliwskiej. Zapewni to skuteczne odstraszanie i ochronę pól przed dzikimi zwierzętami, a jednocześnie odstraszacz saren nie będzie narażony na uszkodzenie przez zwierzęta domowe.

Zasięg odstraszania wynosi do 10-15 ha

 

Guard Effect zabezpiecza uprawy przed zwierzyną:

Urządzenie Guard Effect odstrasza zwierzynę z wykorzystaniem nagranych ścieżek dźwiękowych. Bogata biblioteka dźwięków, jak: watacha wilków, odgłosy spanikowanej lochy, ostrzegająca kukułka.   Jest mniejszą wersja „Płochacza” stworzoną z myślą o mniejszych areałach.

Urządzenie zasilane dowolnym akumulatorem 12V i łatwe do zainstalowania w dowolnym miejscu uprawy.

 

DANE TECHNICZNE:

  • odstraszacz głośnikowy
  • zasilanie 12V
  • zasięg: 10-15 ha
  • tryb pracy: w wybranych godzinach
  • 12 miesięcy gwarancji
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl