Producent: InfiRay

InfiRay Mini MH25

Kod produktu: MH25
15 900,00 zł 15900.00
Wysyłka w: 48 godzin
Dostępność: ostatnia sztuka
15900.00
ilość
szt
dodaj do przechowalni

Opis

Poznaj Serię Mini

Monokular termowizyjny do montażu na hełmie serii Mini jest jednym z najmniejszych, w pełni wielofunkcyjnych monokularów termowizyjnych dostępnych obecnie na rynku. Jego niezwykle kompaktowy rozmiar zapewnia, że można go schować w kieszeni koszuli lub zamontować na kasku dzięki funkcji mini szyny.

Wysoka Jakość Obrazu

Zaawansowane przetwarzanie obrazu detektora IRay, wysokowydajna elektronika i zoptymalizowana optyka podczerwieni zapewniają doskonałą wyrazistość obrazu i zapewniają lepszą detekcję i klasyfikację w dzień iw nocy.

Czujnik Termowizyjny 12um

Wysokowydajne detektory piksela 12 μm i 17 μm są wbudowane w kompaktową obudowę.

Mikrowyświetlacz HD

Wewnętrzny wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości 1280×960 zapewnia wyraźny obraz i żywe kolory.

Wysoka częstotliwość obrazu

Częstotliwość odświeżania 50 Hz gwarantuje uchwycenie każdej interesującej chwili.

Przyjazna obsługa

Wszystkimi funkcjami serii mini można sterować za pomocą jednego klawisza, co sprawia, że operacje są łatwe i szybkie.
Elastyczne opcje montażu

Aby zapewnić obsługę bez użycia rąk, Mini ma wiele punktów mocowania zaprojektowanych tak, aby umożliwić szeroką gamę mocowań kasku typu jaskółczy ogon oraz instalację dodatkowego sprzętu. Co więcej, obraz odwrócony automatycznie zapewnia właściwy obraz przy różnych mocowaniach. ML19 jest obsługiwany za pomocą intuicyjnego, czytelnie opisanego menu i przyjaznego dla użytkownika przycisku obrotowego. Ta obsługa jednym przyciskiem ma pozytywne kliknięcia przy każdym wyborze i pozwala na szybką i łatwą obsługę bez konieczności szukania jakichkolwiek przycisków w ciemności.

Opcje zasilania

Dzięki dołączonemu przedłużaczowi baterii Mini jest kompatybilny z bateriami CR123A, CR123, 16340 i 16650. Przy użyciu 1 16650 Mini będzie działać przez 3 godziny, a przy użyciu dołączonego kabla zasilającego z baterią USB o pojemności 10 000 mAh Mini będzie działać przez 18 godzin.

Dalmierz stadiametryczny

Na podstawie szacunkowych wysokości celów użytkownik może szybko i łatwo uzyskać przybliżoną odległość od celu za pomocą wbudowanego dalmierza stadiametrycznego.

Funkcja PIP

Obraz w obrazie poprawia dokładność, zapewniając 2x powiększony obraz obszaru celownika w górnej części wyświetlacza. Pomaga w zbliżeniu celu przy zachowaniu widocznej reszty pola widzenia.Inklinometr i kompas cyfrowy

Seria Mini ma doskonałą świadomość sytuacyjną ze zintegrowaną orientacją obiektową.Bezprzewodowy pilot zdalnego sterowania

Bezprzewodowy pilot zdalnego sterowania sprawia, że Mini jest wygodniejszy podczas montażu na kasku.do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl