Producent: InfiRay

TERMOWIZOR INFIRAY EYE SERIES V2.0 C2W

Kod produktu: XEYE-C2W
3 900,00 zł 3900.00
Dostępność: brak towaru
3900.00
ilość
szt
dodaj do przechowalni

Opis

InfiRay

 

Poznaj serię Eye V2.0

Kompaktowa i elegancka konstrukcja oraz łatwe funkcje operacyjne sprawiają, że monokular termowizyjny z serii Eye jest idealnym narzędziem poprawiającym widzenie w ciemności.

poznaj serie

Wysoka jakość obrazu

Seria Eye jest wyposażona w niezależnie opracowany przez IRay wysokowydajny detektor VOx, który pozwala na uzyskanie bardzo szczegółowych obrazów termicznych, aby ułatwić wyszukiwanie celów w ciemności. Składający się z zaawansowanych algorytmów oprogramowania EYE został zaprojektowany w celu zwiększenia przejrzystości obrazu i ogólnej szczegółowości obrazu, co skutkuje ostrzejszym, bardziej szczegółowym polem widzenia i ulepszonymi możliwościami identyfikacji obiektów.

 

Wysoka jakość obrazu

Wystarczający czas pracy

Zastosowane w Eye Series elementy o niskim poborze mocy zapewniają wystarczający czas pracy. Żywotność baterii do 20 godzin gwarantuje, że nie musisz się martwić o zasilanie.

 

Wystarczający czas pracy

Kieszonkowy monokular termowizyjny

Seria InfiRay EYE to kieszonkowy monokular termowizyjny do eksploracji na zewnątrz — w nocy iw warunkach słabego oświetlenia. EYE ujawnia Twoje otoczenie i pomaga zobaczyć ludzi, przedmioty i zwierzęta z odległości setek metrów. Prosty w użyciu, z nieruchomym obrazem i nagrywaniem wideo, EYE jest idealnym towarzyszem, niezależnie od tego, czy jesteś na zapleczu, czy na własnym podwórku. Maksymalna waga mieści się w granicach 320g.

 

 

Wysoka liczba klatek na sekundę

Częstotliwość odświeżania 50 Hz gwarantuje uchwycenie każdej chwili, którą chcesz uchwycić. Płynne, płynne i krystalicznie czyste widoki zapewniają doskonałą obserwację podczas wszystkich przygód na świeżym powietrzu.

 

Wysoka liczba klatek na sekundę

Czujnik termowizyjny 12μm

Produkty z serii Eye V2 są bogate w modele i zróżnicowane opcje, z dwoma typami rozmiarów pikseli – 12μm/17μm, wieloma rozdzielczościami detektorów i różnymi rodzajami ogniskowych obiektywów, aby sprostać zróżnicowanym potrzebom użytkowników.

 

Czujnik termowizyjny 12μm

Funkcja czuwania

W przypadku konieczności czasowego przerwania obserwacji użytkownik może zastosować funkcję czuwania. Zapewnia niezbędny poziom kamuflażu (brak światła z okularu urządzenia) pomiędzy sesjami obserwacyjnymi oraz szybki restart obserwacji (przy wyłączonym wyświetlaczu działają wszystkie inne układy; do normalnej pracy wystarczy zasilanie na wyświetlaczu).

 

Funkcja czuwania

5 palet kolorów

Seria Eye V2 zapewnia 5 palet kolorów, aby uzyskać prawdziwe odwzorowanie temperatury kolorów, w tym „białe gorące”, „czarne gorące”, „czerwone gorące”, „pseudo” i „gorące podświetlenie celu”. Przełączanie pomiędzy różnymi paletami kolorów jest niezwykle proste i szybkie. Wśród nich tryb podświetlania gorącego celu może uczynić cel o wysokiej temperaturze bardziej widocznym poprzez poprawę kontrastu między podświetlonym celem a otoczeniem.

 

5 palet kolorów

 

Funkcja obrazu w obrazie

Funkcja Picture-in-Picture poprawia dokładność, zapewniając 2x powiększony obraz obszaru celownika w górnej części wyświetlacza. Pomaga w powiększeniu celu przy zachowaniu widocznej reszty pola widzenia.

 

Funkcja obrazu w obrazie

 

Wbudowany rejestrator wideo i połączenie Wi-Fi

Dla C2W dostępna jest pamięć 16 GB, która może pomieścić ponad 40 000 zdjęć lub 24 godziny ciągłego nagrywania wideo, aby w jak największym stopniu utrzymać emocje związane z każdą chwilą polowania. Wbudowany moduł WiFi umożliwia 4 połączenia jednocześnie.

 

Wbudowany rejestrator wideo i połączenie Wi-Fi

Specyfikacja

 

Model

C2w

Rozdzielczość, piksele

256x192

Rozmiar piksela, μm

12μm

Czujnik NETD, mK

≤40mk

Szybkość klatek, Hz

25Hz

Obiektyw, mm

13mm

Pole widzenia

13.5°x10.1°

Wyświetlacz

720*540

Zoom, x

X2 

Max. Żywotność baterii, h

12h

Wymiary, mm

160×62×62

Waga, g

<320g

Zasięg wykrywania, m

(Targetsize:1.7m×0.5m, P(n)=99%)

675m

WIFI

Wsparcie

Wsparcie

16G

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl