Zestaw - Hikmicro LH15 + Hikmicro Cheetah

Kod produktu: F00A-LH15Cheetah
8 398,00 zł 8398.00
Wysyłka w: 24 godziny
Dostępność: średnia ilość
8398.00
ilość
szt
dodaj do przechowalni

Opis

Promocja na zestaw produktów Hikmicro. Termowizor obserwacyjny Hikmicro LH15 pro oraz celownik noktowizyjny (z funkcją nasadki oraz monokularu) Hikmicro Cheetah teraz w zestawie w świetnej cenie. 

 

 

 

 

Kamera termowizyjna termowizor HIKMICRO by HIKVISION Lynx Pro LH15

https://taniepolowanie.pl/Lynx-Pro-LH15

HIKMICRO jest wiodącym dostawcą sprzętu i rozwiązań termowizyjnych. Specjalizująca się w innowacjach w zakresie technologii termicznej, firma oferuje rdzenie termiczne, moduły, kamery, kompleksowe rozwiązania, a także produkty noktowizyjne, które mogą być stosowane w branży outdoorowej, przemysłowej i bezpieczeństwa na całym świecie, obsługując klientów w ponad 100 krajach i regionach.

HIKMICRO w nowej serii Lynx Pro LH, wprowadza na rynek produkty o przełomowej specyfikacji w przystępnej cenie. 

Porównując chociażby istniejący model Lynx H15 z jego nową odsłoną Lynx Pro LH15, nietrudno dostrzec jak ogromny skok się dokonał:

  • 4× większy ekran – dotychczas stosowany ekran 0,2” został zastąpiony wyraźnie większym 0,4”, również wykonanym w technologii LCOS.
  • 3,16× większa rozdzielczość ekranu – ilość pikseli wzrosła z pierwotnych 388 800 do aż 1 228 800! Przekłada się to bezpośrednio na jakość i szczegółowość uzyskanego obrazka.
  • 2,4× większe powiększenie optyczne – H15 dysponował skromny, bo 0,6× powiększeniem optycznym. W wersji LH15 wartość ta urosła do 1,45×.
  • 2× większe powiększenie cyfrowe – wszystkie kamery Lynx Pro LH posiadają aż 8× zoom cyfrowy!
  • 1,7× większy dystans detekcji dla sylwetki człowieka – użycie sensora o zmniejszonym z 17 do 12 μm rozmiarze piksela bezpośrednio wpłynęło na znaczące zwiększenie dystansu detekcji, które na omawianym przykładzie H15 do LH15 urosło z 441 do aż 750 metrów!

To samo przedkłada się na pozostałe modele serii Pro.

Ten wielki zakres zmian wykonał się bez zmiany gabarytów urządzenia, powodując, iż HIKMICRO Lynx Pro LH są obecnie najmniejszymi kamerami (170 mm długości, 300 g wagi) na rynku z tak wyśrubowanymi parametrami technicznymi!

 

 

Nasadka noktowizyjna Hikmicro CHEETAH C32 850nm lub 940nm

 

Celownik CHEETAH & nasadka CHEETAH

Seria HIKMICRO CHEETAH, którą można łatwo przekształcić w lunetę/monokular/nakładkę, działa dobrze w każdych warunkach oświetleniowych. Cztery tryby obrazu dla każdych warunków pogodowych i oświetleniowych. Zaawansowany czujnik o rozdzielczości 2560 x 1440 i wyświetlacz OLED 1920 x 1080 są w stanie uchwycić każdy obiekt z dużą szczegółowością i dużą wyrazistością. Wyposażony w specjalny element optyczny, może wykrywać więcej informacji w podczerwieni we mgle. Główne założenie sprzedaży dwóch kształtów:

1. Szybkie wykrywanie celów od wczesnego dnia do gwiaździstej nocy. Ta potężna kamera noktowizyjna rejestruje każdy obiekt z dużą szczegółowością dzięki rozdzielczości 2560 x 1440 (3,6 MP) UHD.

2. Kompaktowy, ale potężny. Plug and play nie wymaga dodatkowych akcesoriów, CHEETAH został zaprojektowany jako idealny przenośny partner do polowań. To urządzenie waży mniej niż 477g i ma ulepszone funkcje.

3. Dostępne jest wiele trybów. Tryb dzień/noc/auto/mgła pozwala na korzystanie z CHEETAH w różnych warunkach oświetleniowych. Dzięki specjalnemu komponentowi optycznemu ma zwiększoną zdolność wykrywania informacji IR we mgle, zapewniając obserwację 24/7.

4. Ulepszone oprogramowanie, łatwa w użyciu funkcja Smart IR. Wbudowany regulowany emiter IR pozwala na korzystanie z urządzenia w całkowitej ciemności! (Opcjonalnie dla 850nm lub 940nm)

5. Wymienny i ładowalny akumulator. W zestawie znajdują się dwie baterie i zewnętrzna ładowarka HIKMICRO, co daje swobodę obserwacji tak długo, jak jest to potrzebne nawet przez cały dzień.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl