Producent: InfiRay

Termowizor obserwacyjny InfiRay XEYE E6 PLUS V.3

Kod produktu: XEYEE6PLUSV3
11 990,00 zł 11990.00
Dostępność: brak towaru
11990.00
ilość
szt
dodaj do przechowalni

Opis

 

 infiray 

Kamera termowizyjna Xeye E6 PLUS V.3 to najnowszy produkt marki InfiRay. Kamery z serii III to udoskonalone pod każdym względem, dobrze znane już produkty termowizyjne Xeye. Znakomite parametry techniczne jak i jakość uzyskanego obrazu sprawiają, że urządzenie jest doskonałym wyborem w tym przedziale cenowym. Niewielkie rozmiary oraz funkcjonalność czynią go niezwykle kompaktowym termowizorem obserwacyjnym.

Nowości w modelu Xeye E6 PLUS V3

Najnowszy model Xeye E6 PLUS V3 korzysta z udoskonalonych parametrów sprawdzonych już rozwiązań firmy InfiRay. Porównując urządzenie do poprzedników mamy do czynienia między innymi z lepszym sensorem 640 x 512 / 12 μm oraz niespotykaną dotąd czułością termiczną NETD poniżej 25 mk. Termowizor wyposażony został w udoskonalony wyświetlacz OLED o wysokiej rozdzielczości 1024 x 768 px. Ekran gwarantuje żywe kolory oraz niezwykłą ostrość obrazu.

Technologia w Xeye E6 PLUS V3

Urządzenie wyposażone jest w wysokowydajny, ceramiczny, hermetyczny sensor z czułością termiczną NETD poniżej 25 mk. Dzięki temu termowizor jest lżejszy oraz ma mniejsze zużycie energii, zapewniając przy tym doskonałe rozprowadzenie szczegółów nawet w najtrudniejszych warunkach pogodowych, gdy kontrast termiczny jest niski.

 

Xeye E6 PLUS V3 Wydajny sensor

 

Wysoka jakość obrazu

Urządzenia z najnowszej seri Xeye V3 pozwalają uzyskać bogaty w szczegóły oraz termiczny. Rozpoznanie celu w ciemności jest znacznie prostsze niż dotychczas. Zasięg wykrywania obiektów to aż 1818 metrów! Połączenie obiektywu 35 mm z wysoce wydajnym czujnikiem termowizyjnym zapewnia wysoką skuteczność wykrywania obiektów. Termowizor Xeye E6 PLUS V3 jest w stanie wykryć średniej wielkości człowieka, ubranego w odzież wierzchnią, w zmaksymalizowanym zasięgu do 2597 m w całkowitej ciemności.

Tryb Ultra Clear

Wbudowana technologia termiczna w trybie Ultra-Clear InfiRay składa się z algorytmów oprogramowania zaprojektowanych do pracy w trudnych warunkach pogodowych, takich jak deszczowe, śnieżne, mgliste dni itp., które zwiększają przejrzystość obrazu termowizyjnego i wydobywają szczegóły w obrazie. Tryb Ultra-Clear może skutkować bardziej szczegółowym polem widzenia i ulepszonymi możliwościami identyfikacji obiektów. 

 

Xeye E6 PLUS V3 Tryb Ultra Clear

 

Bogata Paleta Kolorów

Dostępnych jest 5 palet kolorów, poza standardowymi paletami takimi jak: „biały gorący”, „czarny gorący”, „czerwony gorący” i „kolorowy”, opracowaliśmy paletę „gorącego podświetlenia celu”. Pod tą paletą użytkownicy mogą łatwo znaleźć cel dzięki wysokiemu kontrastowi między tłem a celem. Automatycznie śledź najgorętsze miejsce na scenie i szybko odkryj cel.

 

 Xeye E6 PLUS V3 5 palet kolorów 

   
 

Wbudowany w wyświetlacz OLED o rozdzielczości 1024*768 o wysokim kontraście, zapewnia lepsze odwzorowanie kolorów, gwarantując ostrzejszy obraz i żywsze kolory.

  

Funkcja Picture-in-Picture poprawia dokładność, zapewniając dwukrotne powiększenie obrazu obszaru siatki w górnej części wyświetlacza. Pomaga to powiększyć cel przy zachowaniu widoczności całego pola widzenia.

 

Urządzenie oferuje możliwość przechwytywania obrazu oraz nagrywania wideo podczas obserwacji. Posiada praktyczne wyjście fotograficzne na statyw 1/4".

Zarejestrowane wideo oraz zdjęcia można zapisać w wbudowanej pamięci wewnętrznej o pojemności 32 GB lub z łatwością połączyć się nawet do 4 urządzeń jednocześnie

 

 

Porównanie modeli Xeye Seria III

tabela-xeye-III

 

Szczegółowe parametry techniczne XEYE E6 PLUS V3:

  • technologia wykonania matrycy: 12 μm
  • NETD: ≤25 mk
  • ekran: OLED, 1280x960 px
  • laser (650 nm): Tak, czerwony
  • dalmierz stadiametryczny: Tak
  • śledzenie aktywnych punktów: Tak
  • wyjście fotograficzne na statyw: Tak, 1/4"
  • wyjście TV: Tak
  • zasilanie: wbudowany akumulator ładowany przez port micro USB
  • rozmiary: 181 × 65 × 64 mm

 

 

Dane techniczne

Rodzaj Monokular
Częstotliwość odświeżania [Hz] 25
Pole widzenia 12,5° x 10,0°
Detekcja obiektu 1,4 x 4 4000
Detekcja obiektu 1,8x0,5 1818
Rozdzielczość sensora (szer. × wys.) [px] 640 x 512
Rozdzielczość wyświetlacza (szer. × wys.) [px] 1280×960
Rozmiar piksela [μm] 12
Rozmiar obiektywu [mm] 35
Zoom cyfrowy [×] 2-4
Zoom optyczny [×] 2
Powiększenie maksymalne [x] 8
Pamięć wewnętrzna 32 GB
Czas pracy (na baterii) do 6 godzin
Wymiary [mm] 188 x 65 x 64
Masa [g] <420
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl