Dystrybucja produktów

Dystrybucja produktów

Kim jest dystrybutor? Takie pytanie zadaje sobie wielu klientów, z pomocą przychodzi definicja "Dystrybutor to osoba/firma mająca prawo do kupowania, sprzedaży i rozprowadzania na danym terenie towarów, wyprodukowanych przez inne podmioty. Produkty te są nabywane zazwyczaj bezpośrednio od producenta, a następnie w różny sposób odsprzedawane poszczególnym klientom."

A co to tak naprawdę oznacza i jaka jeszcze jest nasza rola i obowiązki? Jako dystrybutor produktów marki: PARD, Senopex, OWLNV, HIKMICRO, ThermTec oraz InfiRay a także Łuszczek i HEXON, na terenie Polski zajmujemy się promocją produktów, dbaniem o wizerunek marki, zapewnieniem dostępności wszystkich modeli, udzielaniem rzetelnych informacji o produktach oraz naprawami w okresie gwarancyjnym i pogwarancyjnym. To my opracowujemy dla Was instrukcje w języku polskim, tłumaczymy oprogramowanie, i przekazujemy Wasze sugestie do producentów celem dalszego rozwoju i dostarczania naszym klientom jak najlepszych produktów.

Sklep TaniePolowanie.pl jest największym w Polsce dostawcą urządzeń noktowizyjnych i termowizyjnych dedykowanych na rynek myśliwski. Sprawdź naszą wiedzę i zaufaj wieloletniemu doświadczeniu, które pozwala nam na profesjonalne i kompleksowe dostarczanie urządzeń wraz z elementami montażu do broni.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl