Informacje o firmie

 Informacje o firmie

"Sklep powstał z łowieckiej pasji"

Sklep TaniePolowanie.pl prowadzony jest przez firmę it24h.pl Marcin Kurzyk. Specjalizujemy się w sprzedaży urządzeń noktowizyjnych, termowizyjnych, optycznych, optoelektronicznych.

Sklep powstał z łowieckiej pasji a nasz asortyment wciąż jest rozszerzany o kolejne kategorie produktów.

Nasza firma jest dystrybutorem:

  • PARD,
  • InfiRay, Xeye,
  • ThermTec,
  • Senopex,
  • OWLNV,
  • Hikmicro by Hikvision,
  • Bestguarder,
  • Łuszczek.

Zajmujemy się sprzedażą detaliczną oraz hurtową. Nasze produkty możesz zobaczyć na targach myśliwskich oraz na specjalnie zorganizowanych przez nas pokazach. Nasze produkty możesz kupić we wszystkich autoryzowanych sklepach myśliwskich.

 

Dlaczego my? 

   
sadysfakcja

Gwarancja satysfakcji

Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, a naszym priorytetem jest maksymalne zadowolenie i satysfakcja z dokonanego zakupu. Stawiamy na kompleksową obsługę. Poza pomocą podczas wyboru sprzętu zapewniamy również pełne wsparcie serwisowe i techniczne po dokonaniu zakupu.

wiedza

Doświadczony zespół

Nasz zespół składa się z pasjonatów, którzy dysponują ogromną wiedzą oraz doświadczeniem w zakresie oferowanych przez nas produktów. Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, a my spróbujemy rozwiać wszelkie wątpliwości przed dokonaniem zakupu. Chętnie pomożemy Ci wybrać sprzęt dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

doswiadczenie

Sklep powstały z pasji

Taniepolowanie.pl to sklep powstały z łowieckiej pasji oraz zamiłowania do rekreacji na łonie natury. Wspieramy rozwój branży myśliwskiej, outdoorowej oraz militarnej. Sklep Taniepolowanie.pl stale się rozwija zapewniając swoim klientom bieżący dostęp do najnowszych technologii w zakresie łowiectwa, noktowizji oraz termowizji.

 


 

Dane firmy:

 

it24h.pl Marcin Kurzyk

Libidza, ul. Stefana Olszyńskiego 20, 42-125 Kamyk

NIP: 7681742337

REGON: 363211840

Numer konta (PKO BP): 08 1020 1664 0000 3102 0556 9712

Mapa dojazdowa

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl