Celownik PARD DS35-70RF
PARD

CELOWNIK PARD DS35-70RF

(artykuł pierwotnie ukazał się w „Łowcu Świętokrzyskim” NR 4/2022, publikacja na łamach portalu taniepolowanie.pl za zgodą autora)

Przez kilka ostatnich lat marka PARD na stałe zagościła na polskim rynku noktowizji cyfrowej. Chyba każdy słyszał o cyfrowych nakładkach na lunety PARD 007 (i ich kolejnych wersjach 007A, 007S, 007V) czy miniaturowych celownikach dzienno-nocnych PARD 008 ( 008 v2, 008P, 008S). W pierwszych dniach listopada Pard zaprezentował nowy model celownika dzienno-nocnego, serię DS, tym razem wychodząc naprzeciw zwolennikom klasycznego wyglądu lunet celowniczych. Pard DS to cyfrowa dzienno-nocna luneta celownicza, umieszczona w tubusie o średnicy 30 mm dzięki czemu można ją założyć na standardowych obejmach dostępnych do każdego rodzaju broni.

czytaj całość »
EXTREME WEEKEND 2022 - Nasza relacja
EXTREME WEEKEND 2022 - Nasza relacja

EXTREME WEEKEND 2022 - NASZA RELACJA

Kolejna bo już 6 edycja EXTREME WEEKEND dobiegła końca. Wydarzenie strzeleckie, kulinarne i towarzyskie  które odbyło się w dniach 1-3 lipca na terenie poligonu wojskowego w Drawsko Pomorskim.

I w tym roku na imprezie nie zabrakło załogi TaniePolowanie.pl oraz Alexim gdzie wybraliśmy się wspólnie aby wspólnie uczestniczyć w tym wydarzeniu i móc dać możliwość uczestnikom na przetestowanie i zapoznanie się z naszymi produktami.

 

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl