Filtry
Producent
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja

Myśliwi coraz chętnie posługują się różnego rodzaju przystawkami i akcesoriami dołączonymi do strzelby. Nie chodzi tu już tylko o zwykłe lunety, lecz także profesjonalne celowniki, nakładki termowizyjne oraz noktowizyjne. Nie zawsze jednak rozmiary lunet czy innych dodatków będą zgodne ze stelażami, które akurat posiadasz. W ofercie TaniePolowanie.pl znajdziesz pierścień do lunety, adapter każdego rozmiaru – pozwalający na łatwy montaż dowolnych akcesoriów.

Te pierścienie zapewniają łatwy montaż. PARD i inne marki profesjonalnego sprzętu myśliwskiego w TaniePolowanie.pl

PARD to marka, która powstała w roku 2017. Od tego czasu, ten pochodzący z chińskiego miasta Shenzhen producent, cieszy się niesłabnącą popularnością na rynku urządzeń termowizyjnych i noktowizyjnych. Marka ta, aby upewnić się, że ich produkty będą pasować do jak największej liczby broni, wypuściła na rynek również takie akcesoria jak pierścień redukcyjny do lunety. Dzięki zastosowaniu tych dodatków, nie musimy martwić się, czy dany noktowizor będzie można zamontować do naszej broni. Wystarczy odpowiednia regulacja mechanizmu zaciskowego i zestaw do polowania jest gotowy.

Szczególną popularnością cieszy się pierścień do PARD 007. Dwie serie produktów, opatrzone tymi numerami, to profesjonalne sprzęty noktowizyjne, nakładki na lunety i celowniki, wyposażone w najnowocześniejsze technologie komputerowe, pozwalające wyraźnie widzieć i rozpoznawać obiekty przy słabym oświetleniu. Dzięki profesjonalnym pierścieniom do lunety, akcesoria te swobodnie można podłączyć do dowolnego typu urządzenia powiększającego.

Prosty w montażu pierścień do lunety. Akcesoria do broni myśliwskiej w asortymencie sklepu internetowego

Termowizory, noktowizory, fotopułapki i odstraszacze – tego typu nowoczesne sprzęty nikogo już nie dziwią na polowaniach. Montaż tych urządzeń nie zawsze jest jednak łatwy. Zdarza się, że myśliwy musi wybierać na przykład nakładkę noktowizyjną nie na podstawie odpowiadających sobie parametrów, lecz kompatybilności z resztą sprzętu. Problem ten niweluje pierścień do lunety broni myśliwskiej. Dzięki prostemu mechanizmowi zaciskowemu, profesjonalny sprzęt marki PARD można bardzo łatwo zamontować na praktycznie każdej lunecie.

Korzystasz z różnych lunet w zależności od warunków? W ofercie sklepu internetowego TaniePolowanie.pl znajdziesz całe zestawy pierścieni do lunety i adapterów o rozmiarach m.in.: 42 mm, 45 mm, czy 48 mm. Wykonane są one z duraluminium, a więc materiału odpornego na zarysowania czy efektu odrzutu od strzału. W naszym asortymencie posiadamy również intuicyjne zestawy pierścieni oparte na nasadkach, możliwe do łatwego montażu bez użycia klucza czy innych narzędzi. Dzięki takiemu rozwiązaniu można szybko i sprawnie zmienić konfigurację swojego sprzętu myśliwskiego i cieszyć się lepszym polowaniem.

Pierścień do lunety broni myśliwskiej. Łatwe i tanie polowanie dzięki akcesoriom z naszego sklepu

Pierścień montażowy do PARD 007 pozwala zamontować nakładki noktowizyjne tej renomowanej chińskiej firmy do lunety czy celownika dowolnego rodzaju. To wyjątkowe montaże i adaptery, które usprawniają używanie całego sprzętu. Nie musisz już martwić się, że zakupiony przez Ciebie noktowizor nie będzie pasował do lunety, której używasz od dawna i nie chcesz jej wymieniać. Wystarczy zamówić nasze profesjonalne pierścienie montażowe, dzięki czemu zaoszczędzisz zarówno czas, jak i pieniądze, które inaczej wydałbyś na zakup nowego sprzętu.

Dzięki pierścieniowi montażowemu PARD, Twój sprzęt myśliwski będzie działał jeszcze sprawniej. W ofercie sklepu internetowego TaniePolowanie.pl, znajdziesz także zestaw pierścieni redukcyjnych, przeznaczonych do adaptera montażowego PARD oraz pierścieni QM PRO z szyną weaver. Elementy te występują w rozmiarach: 45 mm, 46,5 mm oraz 48 mm i mają grubość 0,5 mm. Pozwalają na prostą redukcję średnicy danego pierścienia montażowego. Dzięki ich zastosowaniu, uchronisz powierzchnię lunety przed zarysowaniami.

Problem z montażem lunety? Sprawdź pierścień montażowy do PARD 007 na TaniePolowanie.pl

Dlaczego warto zainteresować się pierścieniami do lunety z naszej oferty? Akcesoria te pozwalają w prosty, ale przede wszystkim pewny i mocny sposób zamontować wszelkie urządzenia na lunecie broni. Dzięki dokładnemu montażowi, sprzęt nie uszkadza się i nie rysuje. Ponadto zapewniają one większe bezpieczeństwo i dłuższą żywotność. Pierścień montaży do PARD 007 pozwala w łatwy sposób zamontować urządzenia noktowizyjne z serii 007 na Twojej lunecie. Różne typy nowoczesnych montaży i adapterów umożliwiają dopasowanie danego produkty do swoich potrzeb.

Urządzenia z serii PARD 007 wyróżnia olbrzymia moc i niesamowita jakość obrazu na wyświetlaczu o rozdzielczości 1024 × 768. Zasięg obserwacji to aż 400 m, a bateria wystarcza na 8 godzin pracy. Ponadto nasadka zapewnia 1,5-krotne powiększenie optyczne oraz 3,5-krotny zoom cyfrowy. Iluminator podczerwieni 850 nm daje szerokie spektrum odległości. Warto zaznaczyć również, że większość sprzętów tej serii posiada 3-stopniową regulację wiązki iluminatora. Dzięki pierścieniom do lunety broni myśliwskiej, montaż PARD 007 jest prosty i szybki.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl