Bogata oferta sklepu TaniePolowanie.pl obejmuje także różnorodne montaże i adaptery do lunety, dzięki którym urozmaicisz swoją broń myśliwską o dodatkowe akcesoria, a przede wszystkim o optykę. Wiele z nich wyposażonych jest w niezwykle przydatne funkcje. Dzięki wyborowi odpowiedniego urządzenia z naszego asortymentu w pełni wykorzystasz możliwości posiadanego sprzętu.

Adapter do lunety, dzięki któremu wzbogacisz posiadany sprzęt

Wiemy, jak ważne w pracy myśliwego jest idealne dopasowanie sprzętu. To właśnie dlatego w kategorii „Montaże i adaptery” zebraliśmy liczne montaże lunet myśliwskich, dzięki którym uzupełnisz swoją broń o niezbędne akcesoria. Są to między innymi montaże lunet myśliwskich stałe czy montaże lunet myśliwskich na szynę. Wybór odpowiedniego produktu warto uzależnić od średnicy tubusa oraz obiektywu lunety, a także wymiaru szyny. Warto jednak zauważyć, że w naszej ofercie znajdziesz również uniwersalny montaż lunety myśliwskiej, który dopasuje się do wielu rodzajów broni.

Akcesoria zgromadzone w niniejszej kategorii umożliwią Ci łatwe uzupełnienie Twojej broni o użyteczne urządzenia, takie jak celowniki termowizyjne bądź noktowizyjne. Niezwykłą popularnością cieszą się między innymi szybkie montaże do lunet myśliwskich, które utrzymują punkt trafienia w tym samym miejscu mimo zdjęcia i ponownego założenia. W znacznym stopniu poprawia to komfort pracy z bronią. Niektóre z proponowanych akcesoriów wyposażono także w ciekawą funkcję „silent”, dzięki której zredukowany jest hałas generowany przez lunetę uderzającą w adapter do lunety.

Montaże do broni myśliwskiej kompatybilne ze sprzętem z najwyższej półki

Montaże do broni myśliwskiej i adaptery, które mamy w swojej ofercie, to produkty dedykowane w głównej mierze profesjonalnym bronią palnym. Pasują między innymi do celowników marki PARD, OWL bądź RICO. Znajdziesz tu także elementy, które umożliwią Ci zamontowanie nasadki na lunetach Zeiss, czy nawet Swarovski.

Wszystkie produkty oferowane w sklepie TaniePolowanie.pl wykonane są z niezwykle wytrzymałych materiałów. Przykładowo, pierścienie montażowe z naszego asortymentu wykonane są z duraluminium, które cechuje się wysoką odpornością na zarysowania, uderzenia oraz strzały z broni. Są to sprzęty, na których zdecydowanie możesz polegać. Dzięki nim strzelanie czy prowadzenie obserwacji stanie się znacznie przyjemniejsze.

Postaw na wysokiej jakości montaże lunet myśliwskich i adaptery do lunety z oferty TaniePolowanie.pl

W kategorii „Montaże i adaptery” zgromadziliśmy wiele produktów o wysokiej użyteczności. Znajdziemy tutaj między innymi montaże uniwersalne, adaptery do lunety, pierścienie montażowe, montaże termowizora czy pierścienie redukcyjne. Wiele z nich dostępnych jest w różnych wariantach, dzięki czemu łatwo dopasujesz je do swoich potrzeb.

Każdy z produktów, które znajdziesz w tym dziale naszego asortymentu, nadaje się do długotrwałego użytkowania i jest zdecydowanie warty swojej ceny – są to wyroby pochodzące od wiodących w tej dziedzinie producentów. W razie problemów z wyborem odpowiedniego akcesorium zapraszamy do kontaktu. Chętnie podzielimy się swoją wiedzą i pomożemy w podjęciu najlepszej możliwej decyzji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl