Filtry
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja

Współczesna technologia zapewnia ogromne możliwości w kwestii sprzętu łowieckiego. Przydatnymi akcesoriami będą między innymi adaptery do lunety.

Adapter do nasadki noktowizyjnej – prosty i funkcjonalny sprzęt

Do najczęściej wykorzystywanych elementów wyposażenia dla myśliwych z pewnością należy zaliczyć lunetę celowniczą, montowaną na lufę broni. Korzystanie z niej bywa jednak uciążliwe, zwłaszcza w niekorzystnych warunkach atmosferycznych. Wiejący w oczy wiatr, zmęczenie wzroku, niekorzystna pozycja ciała – to wszystko może stanowić niemały problem. Odpowiedzią jest nakładka noktowizyjna montowana za pomocą adaptera do lunety: to proste urządzenie mechaniczno-optyczne wykonane z wytrzymałych materiałów.

Postaw na adapter do lunety

Adapter do lunety celowniczej działa na bardzo prostej zasadzie. Większość produktów tego typu jest wyposażona w systemy montażu regulowane śrubami i nakrętkami, co pozwala stabilnie utrzymać urządzenie w miejscu i uniknąć uszkodzeń przy odrzucie. Drugi koniec adaptera należy zamontować na okularze lunety. Nakładka noktowizyjna połączona za pomocą adaptera uniwersalnego do lunety umożliwia nie tylko łatwą obserwację otoczenia, lecz także robienie wysokiej jakości zdjęć i filmów, na których można uchwycić to, co normalnie widoczne jest przez celownik.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl