Filtry

Skompletowanie zestawu do polowań nie jest prostym zadaniem. Fotopułapki, kamery, noktowizory, termowizory, celowniki – te wszystkie nowoczesne urządzenia są dziś coraz częstszym widokiem podczas łowów, szczególnie nocnych. Niektóre z nich wymagają profesjonalnego i trwałego montażu na lunecie czy innego typu celowniku. Jak zrobić to wygodnie i bezpiecznie? Sprawdź ofertę adapterów do lunety celowniczej w sklepie internetowym TaniePolowanie.pl.

Montaż akcesoriów do lunety nigdy nie był tak prosty! Sprawdź adapter PARD w ofercie TaniePolowanie.pl

Po co stosuje się adapter do lunety w broni myśliwskiej? Akcesoria tego typu pozwalają szybko i sprawnie zamontować przystawki, lunety i nakładki do naszej strzelby myśliwskiej. Wykonane są z wytrzymałych materiałów, co pozwala na długie użytkowanie. Jeżeli chcemy, aby nasz sprzęt myśliwski był bezpieczny i nie uszkodził się podczas uderzenia czy odrzutu, warto zainwestować w dobry, stabilny adapter do lunety celowniczej. Dzięki tego typu urządzeniu możemy być pewni, że nasze akcesoria nie zostaną w żaden sposób uszkodzone.

Firma PARD na rynku myśliwskim pojawiła się w roku 2017. Mimo stosunkowo krótkiego stażu, zdążyła zdobyć spore uznanie wśród amatorów polowań. Jest to chińska marka z siedzibą w mieście Shenzhen. Specjalizuje się głównie w produkcji noktowizorów, jednak oprócz tego tworzy również wszelkie pierścienie montażowe i inne elementy ułatwiające łączenie ze sobą sprzętów myśliwskich. Adaptery PARD to gwarancja najwyższej jakości i stabilności. Stabilizatory i wózki montażowe tej światowej klasy marki pewnie utrzymują lunety i inne akcesoria w odpowiednim miejscu.

Najlepsze adaptery do lunety w wyjątkowych cenach. Zapewnij bezpieczeństwo swojemu sprzętowi

Większość dostępnych w naszej ofercie adapterów do lunety celowniczej jest powtarzalna. Oznacza to, że punkt trafienia po zdjęciu i ponownym założeniu nie zmienia się. Jeżeli polujemy z pastorału, może się to okazać wyjątkowo przydatne. Zestaw do montażu szybkiego marki OWL umożliwia manualną korekcję pozycji siatki celowniczej zarówno w pionie, jak i w poziomie. Adapter do lunety nie tylko więc zapewnia jej stabilność i tym samym niweluje możliwe uszkodzenia, lecz także sprawia, że celowanie jest sprawniejsze.

W naszym sklepie, TaniePolowanie.pl, oferujemy wyjątkowy zestaw z aż dwuletnią gwarancją. W jego skład wchodzi montaż szybki Łuszczek do modeli CZ 550, CZ 555, CZ 557 i ZKK 600 oraz adapter PARD, który pozwala na montaż celowników i lunet noktowizyjnych tej marki. Dzięki dwuelementowym zestawom sprawnie zamontujesz sprzęt myśliwski na swojej strzelbie. Polecamy też wyposażyć się w odpowiednie pierścienie montażowe czy redukujące, aby mieć pewność, że mimo różnych rozmiarów, uda się połączyć wszystkie urządzenia w sprawnie działającą całość.

Oferta dla nowoczesnych myśliwych. Adaptery do lunety celowniczej przydadzą się na polowaniu

Spośród produktów w tej kategorii wyróżnia się jeszcze adapter PARD do montaży MAK. Pozwala on na montaż celowników termowizyjnych i noktowizyjnych marki PARD. W naszej ofercie dostępny jest w dwóch wariantach rozmiarowych: 19 cm i 22 cm (rekomendowany do montażu Blaser). Wykonano go z duraluminium. Ten materiał, zwany również duralem, wyróżnia się wyjątkową wytrzymałością i lekkością, oprócz myślistwa stosuje się go, chociażby w lotnictwie czy w konstrukcji desek skateboardowych. Zdecydowanie warto zainwestować w ten wyjątkowy produkt.

Warto zwrócić również uwagę na adapter do lunety celowniczej marki HIKMICRO, dostosowany do modeli Thunder i Thunder PRO. Produkt ten dostępny jest w trzech wariantach rozpiętości średnicy: 47-51 mm, 55-59 mm oraz 62-66 mm. Ten znakomity adapter pozwala na szybki montaż nasadki termowizyjnej w tych celownikach. Zamontowana nasadka będzie stabilnie trzymała się lunety, tym samym będąc odporną na ewentualne uszkodzenia spowodowane odrzutem. Przed zakupem warto sprawdzić, który wariant średnicy pasuje do posiadanego przez Ciebie sprzętu.

Przygotuj swój sprzęt myśliwski i wyposaż się w adapter do lunety

Dzięki profesjonalnym adapterom do lunety, zestawom, montażom i wózkom, myśliwy jest w stanie stworzyć oryginalny zestaw urządzeń myśliwskich, dostosowany do swoich potrzeb. Na zasadzie łączenia różnych sprzętów można lunetę połączyć z nasadką termowizyjną lub noktowizyjną. Wszystko to w wygodny i szybki sposób. Dodatkowo większość montażów szybkich umożliwia zdjęcie i ponowne założenie całego osprzętu bez zmiany pozycji broni czy celownika.

Tego typu rozwiązania ułatwiają sprawne polowanie i powodują, że użytkowanie nowoczesnych sprzętów podczas myśliwskich wypraw jest jeszcze łatwiejsze. Sprawdź ofertę adapterów do lunety celowniczej i wielu innych produktów montażowych na stronie internetowej TaniePolowanie.pl. HIKMICRO, PARD, Łuszczek – te oraz wiele więcej renomowanych marek czeka na Ciebie w naszej ofercie. Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjnymi cenami produktów myśliwskich najwyższej jakości.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl