Noktowizory to urządzenia, dzięki którym możliwe jest prowadzenie obserwacji w trudnych warunkach oświetleniowych. Sprzęty tego typu świetnie sprawdzą się w nocy w sytuacji gdy mamy do czynienia z bardzo małą ilością światła. Chcąc wykorzystywać je w absolutnej ciemności, używa się diodowych iluminatorów podczerwieni, które są niewidoczne dla zwierzyny. Noktowizja jest powszechnie wykorzystywana nie tylko w myślistwie, ale również przez służby mundurowe, takie jak straż graniczna i wojsko. Ponadto używa się jej do ochrony obiektów i mienia w trakcie ograniczonej widoczności.

Nakładka noktowizyjna OWLNV N7 Clip-On Nakładka noktowizyjna OWLNV N7 Clip-On
Producent: OWLNV
Cena: 2 199,00 zł 2 499,00 zł
  • promocja
  • nowość

Noktowizja myśliwska - wyraźny obraz w każdym oświetleniu

W asortymencie naszego sklepu znajdziesz szeroki wybór noktowizorów charakteryzujących się zróżnicowanymi parametrami technicznymi. Nasza firma jest głównym dystrybutorem noktowizorów renomowanej marki PARD, która łączy wysoką jakość wykonania i przystępną cenę. Noktowizja jest coraz popularniejsza wśród myśliwych, m.in. ze względu na zwiększenie skuteczności polowań w trudnych warunkach oświetleniowych. Noktowizory cyfrowe działają na zasadzie wzmocnienia światła. W sytuacji gdy obserwowany obszar jest oświetlony np. światłem gwiazd lub księżyca, urządzenie odpowiednio wzmacnia sygnał i jednocześnie koryguje kontrast. Takie połączenie gwarantuje wyraźny i szczegółowy obraz.

Noktowizory dla myśliwych - dodatkowe wyposażenie

W naszym sklepie oferujemy wysokiej klasy noktowizory PARD, wyposażone w obiektyw ze stałym lub zmiennym zoomem optycznym, a dodatkowo wspierane przez zoom cyfrowy. Funkcja powiększenia cyfrowego jest niezwykle ważna w przypadku gdy zwierzyna lub obserwowany teren znajdują się w znacznej odległości od obserwującego. Ponadto oferujemy noktowizory dla myśliwych z dalmierzem laserowym. Dzięki niemu możliwy jest precyzyjny pomiar odległości do celu znajdującego się nawet kilkaset metrów od myśliwego. Niewidzialna wiązka gwarantuje pełną dyskrecję, a dynamiczny pomiar odległości umożliwia strzelcowi dokonanie niezwykle precyzyjnej kalkulacji balistycznej. Dodatkowo, wbudowany iluminator podczerwieni umożliwia obserwację nawet w zupełnej ciemności. Noktowizory PARD wyróżniają się kompaktowymi rozmiarami i stosunkowo niską wagą. Dzięki specjalnie zaprojektowanym mocowaniom z szeroką możliwością regulacji, gwarantują komfortowe użytkowanie w każdych warunkach zarówno na lunetach celowniczych jak i bezpośrednio na jednostkach broni.

Noktowizory cyfrowe - praktyczne dodatki

Noktowizory cyfrowe marki PARD są wyposażone w funkcję nagrywania, dzięki której można dokładnie przeanalizować polowanie w zaciszu domu. Jakie jeszcze dodatki oferują urządzenia dostępne w tej kategorii?

  • Wyjątkowo przydatne są opcje hibernacji i autohibernacji. Dzięki nim, noktowizory cyfrowe działają zdecydowanie dłużej. Możliwość automatycznego usypiania urządzenia oszczędza energię. Dodatkowo, błyskawiczne wybudzanie gwarantuje wysoki komfort użytkowania.
  • Z kolei włączanie noktowizora PARD trwa zaledwie 2 sekundy. Każdy myśliwy wie, że błyskawiczna reakcja jest kluczem do sukcesu na polowaniu.
  • Picture in Picture (PiP), czyli obraz w obrazie to niezwykle przydatna funkcjonalność umożliwiająca wyświetlanie celu w powiększeniu na części ekranu.
  • Kolejnym praktycznym dodatkiem są siatki celownicze w formie krzyża. Każdy użytkownik może zmieniać ich barwę, a także styl. Ponadto noktowizory cyfrowe zapamiętują ustawienia, dzięki czemu każdy myśliwy może dopasować sposób działania urządzenia do własnych preferencji.

Noktowizory cyfrowe marki PARD są zasilane wydajnymi ogniwami litowo-jonowymi 18650. Dzięki nim, urządzenie jest w stanie działać od kilku do nawet kilkunastu godzin w zależności od intensywności użytkowania i ustawionych parametrów. W przypadku długich polowań, noktowizor może być ładowany bezpośrednio z powerbanka, dzięki czemu możemy zapewnić nieograniczony czas pracy urządzenia.

Noktowizory myśliwskie - dodatkowe informacje

Urządzenia dostępne w naszym sklepie charakteryzują się prostą i intuicyjną obsługą. Wszystkie przyciski są dokładnie opisane i rozmieszczone w ergonomiczny sposób. Dodatkowo, menu w języku polskim sprawia, że każdy z pewnością poradzi sobie z obsługą noktowizora. Wzmocniona konstrukcja urządzenia gwarantuje podwyższoną odporność na uszkodzenia mechaniczne, a także na odrzut, dzięki czemu noktowizory PARD mogą być z powodzeniem montowane na broni o kalibrze magnum. Jako główny dystrybutor noktowizorów marki PARD zapewniamy zarówno obsługę gwarancyjną, jak i pogwarancyjną. Nasz serwis znajduje się w Polsce, dzięki czemu wszelkie naprawy są wykonywane w maksymalnie krótkim czasie, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów pracy. W razie jakichkolwiek pytań związanych z noktowizją lub innym asortymentem dostępnym w naszym sklepie, zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl