W dzisiejszych czasach termowizja jest wykorzystywana nie tylko w myślistwie, lecz także w medycynie, wojsku, a nawet przy termoizolacji budynków. Termowizor rejestruje sygnał promieni podczerwonych, który emituje każde ciało – temperaturę przekraczającą granicę zera. W naszym sklepie internetowym TaniePolowanie.pl posiadamy szeroką ofertę nie tylko termowizorów, ale i wielu innych urządzeń niezbędnych na polowaniu. Znajdziesz u nas rozwiązania nowoczesne, funkcjonalne i trwałe. W asortymencie naszego sklepu dostępne są przydatne akcesoria, na przykład ładowarki do akumulatora. Dzięki nim będziesz mieć pewność, że bateria w sprzęcie łowieckim nie wyczerpie się w najmniej spodziewanym momencie!

Najlepsze ładowarki do akumulatora? Tylko w sklepie TaniePolowanie.pl!

Aby móc rozwijać swoją pasję do łowiectwa, niezbędny jest odpowiedni sprzęt. Warto dopasować go do swoich umiejętności – myśliwy z długim stażem potrzebować będzie najwyższej klasy urządzeń, amator natomiast powinien zaopatrzyć się w mniej skomplikowane warianty, których potencjał będzie mógł w pełni wykorzystać. Najlepsze miejsce, w którym kupisz wyjątkowe produkty pomocne w polowaniu to sklep TaniePolowanie.pl. Stale poszerzamy nasz asortyment, aby mieć pewność, że każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Bez względu na Twój budżet, tutaj kupisz odpowiedni sprzęt!

W ofercie posiadamy wyłącznie rozwiązania od znanych i cenionych na rynku producentów, między innymi PARD, InfiRay, Thermtec, Senopex, Xeye, Hikvision oraz Łuszczek. Zakupisz u nas sprzęt noktowizyjny, termowizyjny, adaptery, montaże i wiele więcej. Zawsze możesz liczyć na szybką dostawę, kompleksową obsługę i wsparcie techniczne i serwisowe. TaniePolowanie.pl to sklep internetowy, który powstał z pasji do łowiectwa. W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt.

Termowizja – technologia wykorzystywana w czasie polowań

Aby móc komfortowo obserwować teren w warunkach nocnych, potrzebny jest odpowiedni sprzęt. Nie obędzie się bez termowizora, czyli urządzenia, którego działanie opiera się na wykorzystaniu właściwości promieniowania podczerwonego. Warto zaznaczyć, że nie każdy obiekt będzie miał tak samo intensywny kolor, zależy to od jego temperatury oraz powierzchni. Termowizory najczęściej używane są przez myśliwych bądź leśników, jednak spotkać się z nimi można także w wojsku i policji. Urządzenie obserwacyjne umożliwi monitoring terenu nawet w bardzo słabych warunkach oświetleniowych. Niestety, wiele modeli ma krótki czas pracy, od 3 do 6 godzin, co stanowi przeszkodę w całonocnych łowach. Konieczne zatem będzie wsparcie się dodatkowymi akcesoriami do termowizorów.

Ładowarki do akumulatorów, jak i same akumulatory to alternatywa dla tradycyjnych baterii alkalicznych oraz cynkowo-węglowych. Ze względu na to, że można ładować je wielokrotnie, są znacznie bardziej ekologiczne. Jeden akumulator równa się setkom zużytych baterii! Produkty takie jak lampy błyskowe, latarki czy właśnie termowizory, wykorzystują sporo energii, dlatego zdecydowanie warto zainwestować w ładowarki do akumulatorków. Bezpieczne, wytrzymałe i wysokiej jakości rozwiązania dostępne są w sklepie internetowym TaniePolowanie.pl. Szeroki wybór modeli o zróżnicowanych cenach to pewność, że każdy znajdzie coś dla siebie!

Na co zwracać uwagę, szukając ładowarki do akumulatorków?

Decydując się na zakup ładowarki do baterii, warto wcześniej zapoznać się z dostępnymi na rynku ich rodzajami. Wyróżnić można dwa typy urządzeń:

 

  • Modele dedykowane dla zasilania konkretnego typu akumulatorków, na przykład ładowarki do akumulatorków AAA.
  • Modele standardowe, posiadające kilka kanałów na baterie, jak ładowarki do akumulatorów litowo-jonowych.

 

Sprzęt tego typu może być sterowany w sposób zegarowy bądź procesowy. Pierwszy ładuje akumulatorki przez określony czas, aby następnie odłączyć prąd. Drugi natomiast ładuje akumulatory, zapobiegając ich przeładowaniu lub niedoładowaniu.

Jaka powinna być ładowarka do akumulatorków AAA? Wiele osób zwraca uwagę na to, czy w jednym czasie będzie mogła naładować kilka ogniw. Liczą się również dodatkowe, nowoczesne funkcje jak Quick Charge, czyli krótki czas ładowania baterii. Dobrze, jeżeli urządzenie ma wbudowaną opcję rozładowania akumulatorów, a także informuje o końcu ładowania za pomocą migającej diody.

Najwyższej jakości ładowarki do akumulatorów litowo-jonowych i wiele innych rozwiązań

W sklepie TaniePolowanie.pl posiadamy jedne z najlepszych na rynku ładowarki do akumulatorów AAA. Na szczególną uwagę zasługuje model everActive NC-1600. To profesjonalna ładowarka z aż 16. niezależnymi kanałami ładowania akumulatorów Ni-MH w rozmiarach R6/AA lub R03/AAA. Każda bateria ładowana jest indywidualnie. Produkt wyróżnia szybki czas ładowania. Wyposażony jest w podświetlany wyświetlacz LED, wskazujący poziom naładowania baterii, funkcję rozładowania ogniw na żądanie, a także zabezpieczenie przed zwarciem, czy błędnym włożeniem akumulatorów bądź przegrzaniem.

Jakie ładowarki do akumulatorków AA warto wyróżnić? To kolejny model od marki everActive, czyli NC-450 BLACK z obudową wykonaną z wysokiej jakości tworzywa ABS. Umożliwia ładowanie od 1 do 4 ogniw Ni-MH o różnej pojemności i wielkości w dowolnej konfiguracji. Urządzenie przywróci do działania i naładuje nawet te ogniwa, wykazujące napięcie biegunowe na poziomie 0 V.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl