Leasing

 

leaselink 

 

 

Oferta leasingowa

Prowadzisz firmę i zależy Ci na optymalizacji finansowej planowanych zakupów? Weź leasing w LeaseLinku.

Zalety takiego rozwiązania to:

  • szybkość procedury leasingowej i brak zbędnych formalności; procedowanie wniosku odbywa się w całości online, ostateczną decyzję poznasz w ok. 15 min;
  • w zależności od rodzaju produktu, który zamierzasz kupić i długości okresu finansowania, możesz wybrać pomiędzy leasingiem operacyjnym a pożyczką leasingową;
  • minimalna wartość zakupów finansowanych leasingiem to 500,00 zł netto, maksymalna 50.000,00 zł netto;
  • przejrzysta procedura i brak ukrytych kosztów.

Jak to działa?

1. Na stronie interesującego cię produktu kliknij w przycisk "W LEASINGU ->"

KROK 1

2. Zostaniesz przeniesiony na stronę z wyborem okresu spłaty oraz wysokości opłaty wstępnej. W tym kroku należy określić przez ile miesięcy chcesz spłacać oraz jaką wysokość wpłaty wstępnej wybierasz.

KROK 2

3. W kolejnym kroku należy podać nazwę przedmiotu oraz wybrać jego kategorie. Z reguły nazwa przedmiotu zaczytuje się prawidłowo, bez potrzeby edycji. Na tym etapie możesz również dodać kolejny przedmiot.

KROK 3

4. W kolejnym kroku potwierdzasz wysokość wpłaty własnej oraz okres leasingu.

KROK 4

6. Uzupełnij dane, zaznacz zgody i przejdź do oferty.

KROK 5

7. Otrzymasz ofertę leasingową, którą możesz modyfikować w zakresie długości okresu finansowania, wysokości opłaty wstępnej i rodzaju umowy. Leasing operacyjny dostępny jest dla okresów finansowania od 24 do 36 miesięcy, pożyczka leasingowa od 3 do 18 miesięcy. Po dokonaniu wyboru optymalnych dla Ciebie warunków przejdź do następnego kroku.

8. Zostaniesz poproszony(a) o uzupełnienie danych Twoich i Twojej firmy oraz o zaznaczenie pól ze zgodami formalnymi. Będziesz musiał(a) zweryfikować się poprzez wpłatę szybkim przelewem 1 zł z Twojego konta osobistego.

9. Po pozytywnej weryfikacji otrzymasz do zapoznania umowę leasingową. Jeśli wszystko się zgadza zaakceptuj ją. System poprosi o dokonanie przelewu opłaty wstępnej, której wysokość została wyliczona w umowie. W tej chwili masz już dostępne finansowanie.

10. Natychmiast po otrzymaniu od leasingodawcy informacji o pozytywnie przeprowadzonej procedurze udzielenia finansowania, przystąpimy do realizacji zamówienia i wysyłki towaru.

11. Co miesiąc otrzymasz fakturę z kolejną ratą leasingową, a parametry swojej umowy możesz śledzić po zalogowaniu na konto.

Więcej informacji o usłudze finansowania na stronach LeaseLink >>>>

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl