Jaki termowizor wybrać?

Jaki termowizor wybrać?

Nowoczesna technologia, jaką jest termowizja, cieszy się coraz większą popularnością. Każdego dnia ludzie wykorzystują ją, nie tylko w wojsku, lecz także w straży pożarnej, czy w firmach BHP. Wybieranie idealnego termowizora nie jest prostym zadaniem. Na rynku dostępnych jest wiele urządzeń, różniących się od siebie nie tylko ceną i jakością, lecz także technologicznymi możliwościami. W tym poradniku znajdziesz odpowiedź na pytanie, jaka termowizja na polowanie będzie najlepszym wyborem!

Jaka termowizja na polowanie sprawdzi się najlepiej? Cechy idealnego termowizora

Rozwiązanie, które umożliwia zobrazowanie energii cieplnej, jest niezwykle przydatne. Możliwości, które oferuje technologia, dostrzegło nie tylko wojsko, lecz także myśliwi. Termowizję cechuje wysoki kontrast światła, a także, w przeciwieństwie do noktowizji, brak wpływu światła widzialnego na działanie urządzenia.

Zastanawiasz się, jaka termowizja na polowanie będzie odpowiednia w Twoim przypadku? Aby dobrać perfekcyjny sprzęt, odpowiadający wszystkim oczekiwaniom, wcześniej warto zapoznać się z możliwościami poszczególnych urządzeń. Na co zwracać uwagę? W pierwszej kolejności sprawdź parametry obrazu, oraz sensora termicznego. Decydującym czynnikiem, wpływającym na jakość obrazu jest odświeżanie wyrażane w hercach. Jeżeli jesteś początkującym, wybierz model z wartością 30 Hz. Jeśli zależy Ci na nienagannej jakości, celuj w produkty z 50 Hz.

Rozdzielczość wyrażana w pixelach, również ma znaczący wpływ na komfort korzystania z produktu. Jaki termowizor na polowanie będzie dobrym wyborem? Decyduj się na zakup modeli o wysokiej rozdzielczości. Dzięki temu będziesz widział każdy szczegół, a w lesie nic Cię nie zaskoczy. Na co jeszcze zwracać uwagę? Koniecznie sprawdź zakres temperatur urządzenia. Ile wynosi zakres, jaki termowizor do obserwacji powinien mieć? Wybierz model działający w paśmie -20 do +50 stopni Celsjusza.

Na które produkty powinieneś zwrócić uwagę, wybierając termowizor?

Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaki termowizor do obserwacji sprawdzi się najlepiej, koniecznie sprawdź modele dostępne na TaniePolowanie.pl. Tutaj otrzymujesz gwarancję najwyższej jakości oraz kompleksową obsługę.

Celownik termowizyjny InfiRay GENI GL 35

Nie wiesz jaki termowizor na polowanie będzie najlepszym wyborem? Zakup celownik termowizyjny InfiRay GENI GL 35, który posiada wszystko, czego możesz wymagać od tego typu urządzenia. Model wykorzystuje detektor 12μm z rozdzielczością 384x288. Ma wbudowany laserowy moduł dalmierza, którego zasięg to aż 1000 metrów, z dokładnością do 1 metra. Ma opcję transmisji obrazu WiFi, elektroniczny kompas, czujnik ruchu, oraz wiele innych, nowoczesnych funkcji.

Termowizor obserwacyjny HIKIMICRO Gryphon GH35L LRF

Jaki termowizor do obserwacji można polecić osobom, którym zależy na najwyższej jakości? Termowizor obserwacyjny HIKMICRO ma wszystkie nowoczesne udogodnienia, potrzebne, abyś mógł rozwijać pasję do łowiectwa. Posiada matrycę o rozdzielczości 384x288 px, detektor 12μm, a także wyświetlacz OLED 1024x768. Bateria pracuje przez aż 6 godzin, a sensor jest wyjątkowo czuły. Jeżeli interesują Cię wysokiej jakości termowizory, sprawdź dostępne modele na TaniePolowanie.pl!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl