Wideotesty Urządzeń PARD

Wideotesty Urządzeń PARD

Wideotesty Urządzeń PARD

Zapoznaj się z noktowizją i termowizją PARD. Nasi Partnerzy przetestowali dla Was nasze urządzenia, żebyście i wy mogli przekonać się o ich zaletach przed zakupem. Dostępne poniżej materiały to między innymi testy oraz recenzje, ale i również relacje z polowań. Zachęcamy do zapoznania się z materiałami. Zapraszamy również na nasz kanał na YT, gdzie staramy się zamieszczać autorskie nagrania z nowości pojawiających się w naszym sklepie - TaniePolowaniePL Noktowizja i Termowizja

 

 

 

 

 

 

NOWOŚĆ Termowizory obserwacyjne PARD z serii TA-32

Tym razem termowizory z serii TA-32 trafiły na warsztat prowadzącego program Darz Bór, Przemysława Malca. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia wideorecenzji.
 

NOWOŚĆ Termowizory obserwacyjne PARD z serii TA-32

W tym odcinku Vademecum Myśliwego, na warsztat trafiły nowe termowizory obserwacyjne marki PARD z serii TA. Redaktorzy otrzymali do przetestowania modele TA-32 19mm, TA-32 25mm oraz TA-32 35mm. Zapraszamy do zapoznania się z materiałem video.
 

Nakładka noktowizyjna NV-007S w Akcji

W tym odcinku nasz zespół TaniePolowanie.pl wyruszył wraz z Przemkiem z programu DarzBórTV na polowanie. Wyraźne ujęcia nocnej zwierzyny zagwarantował nam najnowszy noktowizor PARD NV-007S. Mimo mało sprzyjających warunków w pierwszym dniu, drugie polowanie zakończyło się sukcesem. Nocą zaobserwowano dużą ilość zwierzyny. Watahy pełne loch, przelatków oraz warchlaków. Dzięki nowej nasadce udało się bez problemu zidentyfikować również borsuki, jenoty oraz szopa pracza. Nakładka noktowizyjna PARD NV-007S pozwoliła na świadome oddanie strzału w stronę zwierzyny.
 

Nakładka noktowizyjna NV-007S - Omówienie modelu

Poznaj nasz sklep TaniePolowanie.pl od kuchni.
Wraz z Przemkiem omówiliśmy najważniejsze zmiany oraz zaprezentowaliśmy najnowszą nasadkę noktowizyjną PARD NV-007S. Jeśli chcesz się dowiedzieć, jak przebiega proces tworzenia sprzętu optycznego PARD oraz proces wprowadzenia tych urządzeń na rynek zapraszamy do oglądania. 
Sprawdź najnowsze nakładki:
Daleki zasięg obserwacji z PARD NV-007S 850 nm
Całkowita dyskrecja z PARD NV-007S 940 nm
 
 

Test nakładki noktowizyjnej PARD NV-007A V.7

To jedno z najmniejszych oraz najtańszych urządzeń tego typu na rynku. Jest to noktowizor, który może służyć nam zarówno jako monokular do obserwacji oraz, zakładany na lunetę, pozwala na skuteczne celowanie nocą. Dobierając odpowiedni pierścień, nakładka noktowizyjna tworzy z dziennej lunety, lunetę nocną. W filmie przestawiony został montaż oraz kalibracja urządzenia. Sprawdź i przekonaj się o możliwościach nasadki PARD NV-007A.
 
 

Montaż i test celownika noktowizyjnego PARD NV-008P

Celownik noktowizyjny PARD NV-008P to prawdziwa rewolucja na rynku. Poręczne i lekkie, a przy tym niezwykle wytrzymałe i odporne na wstrząsy urządzenie to idealny wybór dla myśliwych szukających niezawodnego sprzętu do polowań. W filmie przestawiony został montaż oraz kalibracja celownika noktowizyjnego PARD NV-008P na szynę. Sprawdź relacje Vademecum Myśliwego i przekonaj się o jego możliwościach.
 

Test noktowizora PARD NV-019 V.2

Noktowizor NV-019, odpowiedzialny za większość zdjęć nocnych w programie Vademecum Myśliwego, to urządzenie lekkie i poręczne, doskonałe do obserwacji. Jego lekka, a zarazem trwała konstrukcja idealnie sprawdza się w terenie. Intuicyjne menu oraz proste w obsłudze przyciski, umożliwiają łatwy dostęp do najważniejszych funkcji urządzenia. Jako jedno z nielicznych urządzeń tego typu, posiada powiększenie optyczne. W filmie przedstawione zostały szczegóły techniczne noktowizora oraz omówiona została najnowsza aktualizacja oprogramowania. 
 
 

Prezentacja celownika termowizyjnego PARD SA-45 LRF 

Prezentacja celownika termowizyjnego PARD SA-45 LRF. Doskonałego pod wieloma względami urządzenia termowizyjnego do polowań oraz obserwacji. Najwyższy model z serii celowników termowizyjnych marki PARD z wbudowanym dalmierzem. Doskonały kompan myśliwych, łatwy  w montażu. Wyśrubowane parametry oraz czysty obraz pozwalają na bezpieczne oraz komfortowe polowanie. Zapraszamy na prezentacje urządzenia.
 

Noktowizja i termowizja PARD

Parę słów na temat noktowizji oraz termowowizji w łowiectwie. Oprócz kilku ciekawostek o naszych urządzeniach, w filmie poruszone zostały kwestie bezpieczeństwa jakie zapewniają noktowizory oraz termowizory podczas polowań. Czemu tak ważnym jest rozpoznanie w nocy swojego celu oraz poznanie otoczenia. Odpowiedzi na te pytania można szukać właśnie w tym odcinku Vademecum Myśliwego. Wybierz odpowiedni sprzęt dla siebie i poluj bezpiecznie.
 

Polowanie z urządzeniami PARD 

Na kanale, najpopularniejszego w Polsce telewizyjnego magazynu dla myśliwych i pasjonatów łowiectwa, DARZ BÓR zaprezentowane zostały urządzenia marki PARD w nocnych warunkach. Nowe odcinki oglądać można tylko w telewizji ADVENTURE HD lub na kanale DARZ BÓR na Youtube. Premiera w każdy PONIEDZIAŁEK o godzinie 21:10. W programie można spodziewać się testów urządzeń marki PARD podczas polowań. Noktowizja PARD jest wykorzystywana w materiałach nie tylko w celach łowieckich, ale również odpowiedzialna jest za większość zdjęć nocnych w programie.
 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl