Jaki termowizor wybrać?
Jaki termowizor wybrać?

Jaki termowizor wybrać?

Nowoczesna technologia, jaką jest termowizja, cieszy się coraz większą popularnością. Każdego dnia ludzie wykorzystują ją, nie tylko w wojsku, lecz także w straży pożarnej, czy w firmach BHP. Wybieranie idealnego termowizora nie jest prostym zadaniem. Na rynku dostępnych jest wiele urządzeń, różniących się od siebie nie tylko ceną i jakością, lecz także technologicznymi możliwościami. W tym poradniku znajdziesz odpowiedź na pytanie, jaka termowizja na polowanie będzie najlepszym wyborem!

czytaj całość »
Ile kosztuje noktowizor?
Ile kosztuje noktowizor?

Ile kosztuje noktowizor?

Dobry noktowizor to urządzenie, które bezwzględnie przydaje się na polowaniu. Z tej technologii korzystają nie tylko myśliwi, lecz także straż graniczna, wojsko, czy inne służby mundurowe. Noktowizja przydaje się wszędzie tam, gdzie trzeba prowadzić obserwacje, bez względu na słabe oświetlenie. Decydując się na zakup tego urządzenia, warto zwrócić uwagę przede wszystkim na nowoczesne funkcje, parametry, jakość, lecz także cenę. Ile kosztuje noktowizor? Jeśli nie chcesz przepłacać, a potrzebujesz solidnego i praktycznego noktowizora, koniecznie sprawdź modele dostępne na TaniePolowanie.pl! Dzięki naszej ofercie dobierzesz idealny sprzęt dla siebie.

czytaj całość »
Termowizja – Co to jest?
Termowizja – Co to jest?

Termowizja – Co to jest?

Termowizja, zwana profesjonalnie termografią, to proces rejestrowania promieniowania cieplnego emitowanego przez obiekty i ciała. Powszechnie wykorzystywana jest w wielu dziedzinach życia, służy między innymi do diagnostyki urządzeń mechanicznych, obwodów elektrycznych czy termoizolacji budynków. Oprócz tego cieszy się coraz większą popularnością wśród myśliwych. Kamery czy lunety termowizyjne są w stanie wskazać obecność zwierzyny nawet w największej ciemności. Co jednak sprawia, że jesteśmy w stanie cieszyć się tą technologią? Jaki związek z termowizją ma promieniowanie w spektrum podczerwieni? I czym różni się ta technologia od równie popularnej noktowizji?

czytaj całość »
Polowanie z noktowizorem – Jaki noktowizor wybrać?
Polowanie z noktowizorem – Jaki noktowizor wybrać?

Polowanie z noktowizorem – Jaki noktowizor wybrać?

Wybierając się na polowanie, warto zainwestować o odpowiedni, wysokiej jakości sprzęt. Jednym z podstawowych urządzeń, które należy zabrać na nocne łowy, jest noktowizor. Niezwykle przydatny, pozwala na prowadzenie obserwacji w ciężkich warunkach oświetleniowych. Aby mieć pewność, że zobaczysz każdy detal, sprawdź, czy wybrany noktowizor posiada wszystkie funkcjonalne udogodnienia, jak zoom, wysoką jakość oraz duży zasięg obrazu. Polowanie z noktowizorem może być prostsze już dziś! Jeżeli potrzebujesz wyjątkowego sprzętu, koniecznie przeczytaj ten poradnik, oraz sprawdź bogaty asortyment sklepu TaniePolowanie.pl!

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl