Producent: Deerhunter

Myśliwska kamizelka Tatra 4859 Loden Wood

Kod produktu: 4859-374
856,99 zł 856.99
Dostępność: brak towaru
856.99
ilość
szt
dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane

Opis: Myśliwska kamizelka Tatra 4859 Loden Wood

Opis: Myśliwska kamizelka Tatra

Kamizelka Tatra to dopracowana warstwa pośrednia wykonana z miękkiej i cichej mieszanki wełny, stworzona z myślą o dyskretnym poruszaniu się i naturalnym komforcie w terenie. Połączenie wełny z poliestrem pomaga regulować temperaturę ciała, zapewniając ciepło bez przegrzewania. Detale z imitacji zamszu nadają klasyczny, outdoorowy charakter, a impregnacja hydrofobowa chroni przed lekką wilgocią. Funkcjonalność uzupełniają: wodoodporny dwukierunkowy zamek z przodu, kieszeń piersiowa z ukrytym zamkiem oraz dwie kieszenie przednie z wodoodpornymi zamkami. Przemyślana, wszechstronna i zaprojektowana z konkretnym przeznaczeniem — łączy tradycję z technicznym komfortem.

Skład kamizelki Tatra:

  • Materiał kontrastowy: 100% poliester
  • Podszewka: 100% poliester
  • Materiał zewnętrzny: 50% poliester / 50% wełna

Informacje dodatkowe o kamizelce Tatra:

  • Seria: Tatra
  • Płeć: Męska

Cechy szczególne kamizelki myśliwskiej Tatra:

  • Miękka i cicha mieszanka wełny
  • Wełna reguluje temperaturę ciała
  • Detale z imitacji zamszu
  • Wodoodporny dwukierunkowy zamek na środku z przodu
  • Kieszeń piersiowa z ukrytym zamkiem
  • Dwie kieszenie przednie z wodoodpornymi zamkami

Bezpieczeństwo

Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa: Posiada certyfikat Oeko-Tex (tekstylia są wolne od szkodliwych substancji chemicznych).

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

Nasze Marki
Google translate
 
do góry
Sklep internetowy Shoper.pl